Shopping, Style & Art London

Shopping, Art &Style Londonas1-02

Shopping, Style & Art London

Tai kokybiškas laikas sau, kur susipina stiliaus atradimai, meno pažinimas ir naujojo sezono pirkiniai.

Ar stilingo garderobo formavimas nėra likęs svajone, kurios nepavyksta įgyvendinti?
Ar parduotuvių lankymas nėra tapęs pilka rutina, neduodančia jokių rezultatų?
Ar pasiilgai kokybiško laiko praleidimo su mados užkulisiais, galerijomis, restoranais ir naktiniu gyvenimu?

Stilingas energingų ir nemažą patirtį savo srityse sukaupusių merginų duetas  ir išskirtinių kelionių organizatorius „Boutique Travel“ atskleis jums kitokį Londoną, kuriame – nėra standartinių lankytinų vietų, tik skoningos ir naujos mados, stiliaus ir meno patirtys.

Kelionės metu kartu su žinoma stiliste Agne Gilyte savo rudens garderobą papildysite naujais stilingais pirkiniais, kurie atskleis jūsų individualų stilių, pabrėš figūros privalumus ir padės išspręsti nedidelius trūkumus. Tuo tarpu Silvija Duoblytė pakvies Jus į garsiausias Londono meno ir mados galerijas, koncertus, stilingiausius barus bei madingiausius restoranus.

 

1

Agnė Gilytė:
Intelektuali, kukli, profesionali, savo darbą mylinti stilistė, išleidusi tikra stiliaus biblija daugybei moterų ir merginų tapusią knygą „Spintologija“, o po metų  užkariavusią ir jaunesnės auditorijos simpatiją dar viena knyga “Spintologija TEEN”. Daugiau nei dešimtmetį savo patirtį kaupusios stilistės kasdienybė – klienčių garderobo formavimas, apsipirkimas, seminarų vedimas, darbas filmavimuose bei fotosesijose.

2

Silvija Doublytė:
Londone baigusi filmų ir kulturos studijas organizavo tokius renginius kaip žymusis Secret Cinema, koordinavo pasaulinį Future Shorts filmų festivalį, o dabar  dirba Londono mados savaiteje. Silvija pasidalins istorijomis iš Londono mados savaitės užkulisių ir supažindins su stilingąja miesto puse.

3

Išskirtinių kelionių organizatorius „Boutique Travel“:
Daugiau nei dešimtmetį kuriantis išskirtines, nuotykių, patyrimų ir gastronomines keliones šį kartą kviečia Jus mados, stiliaus ir meno gurkšniui į Londoną. Lankysite Cristobal Balenciaga parodą, Francis Kere „Serpantine“pavilioną, didžiausią menų mugę „Frieze Art Fair“ Regent parke; klausysitės klasikos ir džiazo koncertų Royal Albert Hall, išgirsite Stacey Kent, Cecile McLorin Salvant ir Rene Marie vokalus; kokteilius gurkšnosite geriausiame Pasaulio kokteilių bare „Connaught“ viešbutyje; vakarieniausite „Sexy Fish“, „The Palomar Soho“ ar „Bob Bob Richard“…

 

Keliauk ir mėgaukis viena, su draugėmis, su mama, su dukra!
Gauki dovanų ir dovanoki šią kelionę!
Pasirinki sau tinkamą kelionės data
(2jų naktų/3 dienų trukmei) laikotarpyje nuo 2017 m. Spalio 1 iki 15d.

 

Į kelionės įskaičiuota:
Aviabilietas Vilnius – Londonas  - Vilnius
2 nakvynės su pusryčiais prabanga ir stiliumi  besipuikuojančiame viešbutyje  „The Kensington“
Privatus pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas
Diena su Agne, skirta garderobo atnaujinimui
Diena Su Silvija skirta Londono galerijoms, renginiams, restoranams, pokalbiams apie mados užkuliusius.

Kaina asmeniui 1895 Eur

Užsakydami šią kelionę  gaunate dovanų:

  • individualų susitikmą su stiliste Agne Gilyte, kurio metu susipažinsite, aptarsite kelionės lūksečius, stiliaus klausimus, kuriuos norėsite spręsti bei garderobo detales, kurias pageidausite tobulinti Londone
  • išskirtinių kelionių organizatoriaus „Boutique Travel“ 100 Eur vertės dovanų kuponą.

«