Zermat

zermat

Aostos slėnyje esantis unikalus slidinėjimo regionas, jungiantis dvi valstybes – Italiją ir Šveicariją, esantis nuostabaus grožio viršūkalnių Matterhorn ( 4478 m virš jūros lygio ) ir Monte Rosa ( 4633 m virš jūros lygio) papėdėje. Pakilus į viršūnę Italijos pusėje galima nusileisti Šveicarijos Cermato (Zermatt) kurortui priklausančiomis trasomis.


Zermatt yra unikalus kalnų kurortas, kuriame net eismas automobiliais uždraustas. Vietoje įprastų, čia naudojami elektra varomi automobiliai ir autobusai. Zermate daug įvairių pasilinksminimo vietų – barų, restoranų, diskotekų, kazino, kino teatrų, sporto centrų, parduotuvių.


Viešbučiai:

 

Alipne resdince wellness and Spa

alpine-sa

Žavus kraštovaizdis, Nockberge kalnai supa idilišką Holiday Village Bad Kleinkirchheim. Čia jūs galite praleisti puikias atostogas savo šeima apsuptyje bei įspūdingos gamtos aplinkoje. Bad Kleinkirchheim tai atostogų regionas gerai žinomas dėl Alpių sveikatingumo. Sveikas terminis vanduo yra svarbiausias elementas. Jūs taip pat galite tai atrasti sveikatingumo Alpių Spa. Čia yra sustiprintas sveikatingumo kompleksas, atitinkantis 4 žvaigždučių standartus.

 
Cervo hotel
cervo

Kai įeinate į Cervo, nematyti jokiųbesisukančių durų… Į Cervo Jūs įeinate pro mažą, beveik privatų įėjimą – tinkamąprašmatniam nameliui, perduodamam iš kartos į kartą. Viduje išvysite paprastą stalą, telefoną ir šiltą draugišką šypseną. Iš tikrųjų, čia Jūs jausitės daugiau nei svetingai priimtas.. Jūs jausitės kaip namuose!

Viešbučio kambariai yra labai stilingi ir harmoniškos atmosferos.

Kiekviename kambaryje Jūs rasite: patogią lovą, vonią ir dušą, stalą,balkoną ir/ arba terasą su gultais, plokščiaekranius televizorius su DVD garso sistema, nemokama belaidžio interneto prieigą, mini barą, Amici Francis Expresso mašina ir elektrinį virdulį, nemokamą kavą ir arbatą, Molton Ruda asmens higienos produktus.