Zell Am Zee / Kaprun

zalamsee-DIDELIS

Zell am See / Kapruno slidinėjimo centras, įsikūręs šiaurinėje Alpių dalyje, tarp Zell am See, Kaprun, Thumersbach miestelių, 85 km atstumu nuo Zalcburgo, yra vienas įspūdingiausių Austrijoje. Jis priklauso “Europa – Sportregion” vienijančiam tris stambius slidinėjimo centrus. Aukščiausia viršukalnė – Grossglokneris (3798 m). Šis regionas patrauklus dėl garantuoto sniego (slidinėjimo aukštis – iki 3100 m) ir geros slidinėjimo infrastruktūros.


Zell am See kurortas įsikūręs 757 m virš jūros lygio aukštyje, prie gražaus Zell ežero.  Kaprunas kaprunas yra už 15 km nuo Zell am See. Slidinėjimo sezonas tęsiasi nuo spalio iki birželio mėnesio, o Kitzsteinhorn ledyne (3203 m virš jūros lygio) – ištisus metus. Čia platus pasirinkimas įvairaus sudėtingumo trasų, kurios puikiai tvarkomos, pritaikytos ir pradedantiems, ir patyrusiems slidininkams. Kalnų slidinėjimo trasos: slidinėjama 757 – 3029m aukštyje. Bendras trasų ilgis 132 km: sudėtingos juodos trasos – 25 km, vidutinio sudėtingumo raudonos  – 51 km, lengvos mėlynos - 56 km. Trasas aptarnauja 60 keltuvų.

Veikia dirbtinio sniego sistema, dalis trasų vakarais apšviečiamos. Įrengtos trasos snieglentininkams. Kitos aktyvaus sporto galimybės ir pramogos: apie 60 km pažymėtų trasų pasivaikščiojimams ir slidinėjimui bėgimo slidėmis, rogučių trasos, ledo čiuožykla, sporto salės, uždari teniso aikštynai, biliardas, kėgliai, uždara golfo aikštelė, 2 plaukimo baseinų kompleksai su saunomis ir sūkurinėmis voniomis. Kurortas garsus ir aktyviu naktiniu gyvenimu: vakarais slidininkų laukia daugybė įvairių kavinių, barų, diskotekų.


Viešbučiai:

Salzburgerhof

sazburg

Viešbutis įsikūręs įspūdingame Zell am See kurorte.  Salzburgerhof  jungia 5 žvaigždučių prabangą, sveikatingumo kokybę, 4 relaksacijos lelijas ir kulinarijos meną. Čia Jūs galite susikurti unikalų atostogų pasaulį.  Šeimai priklausantis viešbutis netoli ežero yra Austrijos sveikatingumo ir gurmaniškų viešbučių centras. Šis siūlo savo svečiams puikią “Gyvybės ir gurmanų| virtuvę, SPA – legendinė sveikatingumo pilis įsikūrusi Pasakų sode. Kambariai ypač jaukūs ir prabangūs.


Active by Leitner‘s
active

Active by Leitner‘s siūlo erdvius kambarius su vaizdu į kalnus ir didelę SPA zoną su šildomu lauko baseinu. Interneto prieiga ir automobilių stovėjimo aikštele yra nemokami. SPA centre yra garinė pirtis, sauna, žolelių sauna, saulės lova, infraraudonųjų spindulių vonia ir treniruoklių salė. Taip pat siūlo sportą su privačiais treneriai. Kambariuose yra stiklo fasadai ir dideli balkonai arba terasos. Ryte patiekiami gausūs savitarnos pusryčiai. Pusryčiai ir vakarienė, taip pat popietės tortas, švediškas stalas ir 4 patiekalų vakarienė su patiekalų pasirinkimu ir salotomis, švediškas stalas. Vakarienė patiekiama restorane, kuris yra renovuotas, 600 metų senumo name, keli žingsniai nuo viešbučio. Nuo Kaprun centro iki viešbučio tik kelios minutės pėsčiomis. Pėsčiųjų ir dviračių takai prasideda priešais viešbutį, o slidinėjimo autobuso stotelė yra vos už 2 minučių pėsčiomis.