St. Ulrich

st-ulrich-didelis

St. Ulrich yra vienas iš nuostabiausių Van Gardeno kurortų. Van Gardenas yra pasakiškas slėnis, plytintis pačioje Dolomitinių Alpių širdyje. Val Gardenoje slidinėjama 1236-2518 m aukštyje. Bendras trasų ilgis – 175 km.


Val Gardena slidinėjimo zona susideda iš trijų kurortų: Ortisei/ St.Ulrich, įsikūręs 1236 m. aukštyje, St Cristina – 1428 m. aukštyje ir Selva Gardena/ Wolkenstein – 1536 m. aukštyje. Visi kartu jie suformuoja didžiausią kurortą Sella Ronda masyvą.Visi kurortai susieti nenutrūkstamu nuokalnių ir keltuvų tinklu.
Pačia sudėtingiausia trasa įvardijama Saslong (3500 m ilgio, aukščių skirtumas 839 m), kurioje kasmet gruodžio mėnesį vyksta vienas Pasaulio slidinėjimo čempionato etapų. Pati ilgiausia Seceda – St. Ulrichto trasa (9000 m ilgio, aukščių skirtumas1275 m, vidutinio sudėtingumo). Kurortas labiausiai tinka vidutinio slidinėjimo lygio slidininkams. Tai geriausia vieta poilsiui su vaikais. Tiems, kam mažiau nei 7 metai, keltuvai yra nemokami.

Viešbučiai:

Gardena Grodherhof

gardebn

Įsikūręs per žavingame Alpių kraštovaizdyje, Dolomitų į Ortisei centre ir apsupta erdviu 2000 m² sodu, Gardena Grödnerhof Gourmet & Spa Hotel yra ideali vieta atsipalaiduoti ir atgaivins atostogas , skirta gerai savijautai ir absoliučiam komfortui. Gardena yra “Relais & Châteaux “ prestižės tarptautinės asociacijos, geriausių pasaulio viešbučių ir restoranų, narė, siūlanti neprilygstamą gyvenimo komfortą, aukštą aptarnavimą ir neįtikėtinai įvairų atostogų paketą ir modernią įrangą .

51 tikrai patogūs kambariai ir apartamentai, elegantiška poilsio zona ir tradicinis Tirolio Stuben turi savo ypatingo žavesio. Erdvus SPA,  grožio ir sveikatos centras, puiki šventykla poilsiui, sveikatai ir grožiui. Uždaras baseinas , sauna, sporto centras ir naujoviškos gydymo programos nustebins kiekvieną.


Adler Dolomiti Spa and Sport resort

adler

Viešbutis siūlo erdvius ir patogius įvairių tipų kambarius, įrengtus moderniu Tirolio stiliumi, apsuptu šiltos architektūros.

Spa ir sveikatingumo centras “Dolasilla” – tai išskirtinė sveikatingumo zona, 3.500 kv. metrų dydžio, su šildomu uždaru ir lauko baseinais, kristalų baseinu, sūriu baseinu, karšto versmių baseinu. Nuostabus dolomitų vaizdas leis jums atsipalaiduoti ir mėgautis vandens procedūromis bei įvairiomis saunomis. Profesionali SPA komanda pasiūlis platų grožio procedūros meniu, skirtą atsipalaiduoti ir atgaivinti kūną ir protą .

Restoranas įkurtas elegantiškame ir žavingame valgomajame. Suderinus tradicinius Pietų Tirolio ir Viduržemio jūros regiono regionus, vietos šefas Adleris  džiugins pikantiškais ir unikaliais skonių deriniais.

Po vakarienės, elegantiškas fortepijonistas atliks nuostabų muzikos koncertą bare, kur galėsite pramogauti ir romantiškai praleisti laiką.