Sicilija. Mama ir dukra

shutterstock_571707010 (Medium)

Mergaitiškos atostogos: mama ir dukra Kelionė į Siciliją

Data 2017 m. balandžio 9-16d

“Studija 365”, “Time2Be” ir “Boutique Travel” kviečia mamas ir dukras skirti laiko pabūti drauge, vykti į mergaitiškas atostogas į vieną gražiausių Italijos salų – Siciliją.

Jeigu:

 • norite, jog Jūsų ryšys su dukra būtų stipresnis;
 • nusiviliate, jog kaskart vis sunkiau ją sudominti;
 • matote, jog Jums bendraujant, jos arba Jūsų dėmesys nukrypsta į susirašinėjimus telefonu, darbus ir pan.;
 • žinote, jog neskiriate pakankamai laiko kokybiškam bendravimui, tiesiog mergaitiškiems plepalams;
 • manote, jog dabar pats tinkamiausias metas investuoti į Jūsų tarpusavio santykius;
 • esate įsitikinusi, jog ateityje norėsite turėti tikrai stiprų ryšį su savo dukra.

Jeigu tikite, jog šis ryšys yra pas svarbiausias gyvenime, kviečiame susiplanuoti mergaitiškas atostogas mamoms ir dukroms, kurioms reikia pabūti DRAUGE.
Pabūti atskirai, nuo visų, nuo šeimos, nuo sesių – brolių, nuo draugų, nuo telefonų, nuo kasdieninės veiklos.

shutterstock_290906807 (Medium)
Šių atostogų metu sustiprinsite savo santykius ne tik buvimu drauge, bet dar ir sužinosite svarbiausius vaidmenis moterų gyvenime, kodėl mamos ir dukters santykis yra vienas stipriausių ryšių pasaulyje? Kaip jį puoselėti? Kaip suprasti vienai kitą? Kaip nepasiklysti paauglystės emocijose? Kaip išlaikyti savitvardą ir šaltą protą? Kada yra riba kai “galima” ir “negalima”? Kur prasideda ir kur baigiasi “mama – mano geriausia draugė”? Kaip išgyventi paauglystės periodą būnant kartu, stiprinant savo ryšį, bendravimą, išlaikant draugystę?  

Kviečiame leistis į šią įdomią kelionę kartu su lektore, koučere Milda Sabiene, kurios įžvalgos, patirtis, skiriamas dėmesys Jums, padės pakloti pagrindą tvirtiems tarpusavio santykiams.
Kartais labai sudėtingi dalykai, išsprendžiami labai paprastai!  
Sukurkite sau ir savo dukrai išskirtinius prisiminimus!  

Prisijunkite prie mamų ir dukrų draugijos, skirkite laiko Jūsų tarpusavio santykiams, naujoms pažintims, įsileiskite naujoves į savo gyvenimą.
Jeigu ne šiandien, tai kada?
Laikas skirtas sau ir savo dukrai be jokio pašalinio blaškymo. Dirbsime grupėje ir turėsime laiko sau.
Žaisime, juoksimės ir tiesiog būsime drauge.  

Lektorė Milda Sabienė – žmona, dviejų dukrų mama (20 ir 16 m.), lektorė, koučerė, Theta-healing meditatorė, konsteliatorė, knygos “7 Visatos dėsniai” autorė. “Studijoje 365” veda įvairius seminarus, grupines koučingo sesijas moterims, organizuoja patyrimines keliones į įvairias šalis, veda moterų stovyklas, stovyklas mergaitėms (12-15 m.), stovyklas jaunimui (15-18 m.) į įvairias užsienio šalis.

Sicilija – legendomis apipinta itališka Viduržemio jūros citadelė. Leiskitės į gurmanišką, šokoladu, šviežiomis jūros gėrybėmis, pica ir skaniausiais ledais pasaulyje pagardintą kelionę po tūkstantmetę istoriją menančias Sicilijos grožybes – antikinius miestus, saulėtus paplūdimius, alyvuogių giraites ir Etnos ugnikalnio slėnius. Tai ypatinga kelionė į ypatingą Italijos salą, kurioje mėgausitės išskirtiniu kulinariniu ir architektūros paveldu bei gamtos magija

Amalfi - Beach

1 DIENA – Balandžio 09 d.

Skrydis Kaunas – Trapani 11:55 – 14:15val. /skrydžio Nr. FR 8123
Atvykimas į oro uostą min 2 val. iki skrydžio.
Nusileidus Trapani oro uoste, kelsimės funikulieriumi į Eričės miestelį – Trapanio pašonėje, 750 metrų virš jūros lygio, įsikūręs nedidelis, viduramžiškas Eričės miestelis. Trapanio pagrindinė gatvė – Via Fardella veda tiesiai link Eričės kalno. Kalno papėdėje rasite funikulierių. Keliantis galite grožėtis viso Trapani regiono panorama. Matosi tiek Marsalos pusė – druskos malūnai, žaliuojantys alyvmedžių sodai ir vynuogių laukai, tiek Custonaci pusė – baltuojančios marmuro kasybos vietos ir Monte Cofano kalnas. Ragausime vietinio deserto – “Genovese con crema” pyragėlių, mėgausimės kava, vėliau važiuosime į Etnos ugnikalnio papėdėje įsikūrusį viešbūtį .

Picciolo Golf Resort 4* http://www.ilpiccioloetnagolfresort.com/en-GB

Apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose su pusryčiais. Įsikūrimas, laisvas laikas poilsiui.
Vakaras skirtas susipažinimui, vakare Theta healing meditacija.

dscf4385


2 DIENA – Balandžio 10 d.

Miegam, kiek norim. Pusryčiai viešbutyje.
Po pietų išvykimas į Taorminą skaniausių itališkų ledų.  

Taormina – tai idiliškai įsikūręs miestelis ant uolėto kyšulio, kurią supa nuostabiai restauruoti viduramžių pastatai, kvapą gniaužiantys vaizdai už kiekvieno kampo ir svaiginantis vingiuotų gatvelių labirintas su daugybe parduotuvių, barų, naktinių klubų ir restoranų. Taorminos pakrantė – viena gražiausių pasaulyje pakrančių: uolas, žvyrą ir smėlį puošia tipiška vešli Viduržemio jūros augalija, o didelės įlankos, sekdamos viena paskui kitą, piešia baltos pakrantės linijas. Beje, daugelis „Krikštatėvio“ scenų buvo nufilmuota būtent šiame mieste.
Taormina – neabejotinai populiariausias ir garsiausias Sicilijos kurortas Mesinos provincijoje, įsikūręs ant įspūdingo skardžio. Miestas išsidėstęs terasoje su vaizdu į senovės amfiteatrą, priešais citrinmedžių giraitę, šalimais Etnos ugnikalnio, skalaujamo Jonijos jūros. Miesto įkūrimo data laikoma ~ 400 m. pr. m. e., kai šioje vietoje buvo įkurtas senovės graikų kolonija Tauromenium. 212 m. prieš mūsų erą miestą valdė romėnai.
Nuo XIX a.  Pabaigos Taorminoje apsigyveno nemažai meninkų, rašytojų, inteletualų, tarp, tarp jų Dawid Herbet Lawrence ir Wilhelm von Gloeden. Jau virš 50 m. rengiamas Taorminos  Filmų Festivalis, kurio metu filmai rodomi senąjame Grakų teatre pastatytame ekrane.

Vaikščiojame senamieščio gatvelėmis, pietaujame, skiriame laiką buvimui kartu, pokalbiams, vaikščiojimui.

Vakare grįžimas į viešbutį, grupinė sesija su Milda, meditacija.

shutterstock_437928601 (Medium)


3 DIENA – Balandžio 11 d.

Rytinė kūno praktika. Pusryčiai viešbutyje.
Po pusryčių išvykimas į Etnos ugnikalnį.

Etnos ugnikalnis – vienas didžiausių pasaulyje veikiančių ugnikalnių ir aukščiausias ugnikalnis Europoje (3320 m). Senovės romėnai tikėjo, jog Etnos kalne yra ugnies dievo Vulkano kalvė. Ugnikalnio apylinkėse įsikūrusių žmonių gyvenimas nuo neatmenamų laikų priklausė nuo didingojo kalno malonės: jo lavos upės ir dulkių debesys naikino viską, kas pasitaikydavo kelyje, tačiau ir tręšė dirvą, todėl žemesni ugnikalnio šlaitai ir aplinkinės lygumos yra vienos derlingiausių visoje Sicilijoje, čia veši milžiniški vynuogynai ir citrusinių vaismedžių sodai. Paskutinis didesnis išsiveržimas įvyko 1999 metais.

Vakare grįžimas į viešbutį, grupinė sesija su Milda, meditacija. 


4 DIENA – Balandžio 12 d.

Rytinė kūno praktika. Pusryčiai viešbutyje.

Išvykimas į vakarinę salos dalį į Castellmaro įlanką, kurioje praleisite likusį kelionės laiką.
Apsigyvensime viešbutyje ant jūros kranto –  La Battigia 4* http://www.labattigia.it/photogallery/
Poilsis, pasivaikščiojimas prie jūros, susipažinimas su vietiniu miesteliu.

Vakare – grupinė sesija su Milda.

dscf4


5 DIENA – Balandžio 13 d.

Rytinė kūno praktika ant jūros kranto. Pusryčiai viešbutyje.
Diena, skirta poilsiui, užduočių įgyvendinimui, pokalbiams su dukromis.

Vakare – grupinė sesija su Milda, dienos darbų aptarimas.


6 DIENA – Balandžio 14 d.

Rytinė kūno praktika ant jūros kranto. Pusryčiai viešbutyje.
Vyksime į Palermo miestą. Aplankysime Palermo senamiestį, istorinį turgų, kapucinų vienuolyną, kuriame nuo 17 a. iki pat 20 a. buvo mumifikuojami vienuolių palaikai.

Palermo – vienas labiausiai turistų lankomų Sicilijos miestų ir Sicilijos sostinė. Palermas yra tarsi muziejus po atviru dangumi, kupinas kultūrinio palikimo, o kartu tai ir kontrastų miestas, kurio gatvėse vyrauja chaotiškas eismas. Palermo turgeliai vilioja įvairiausiomis gėrybėmis, o gatvės, nors ir nuolat kupinos triukšmo ir eismo dalyvių, taip pat stebina didingais istoriniais pastatais.
Pietūs seniausiame restorane  “Antica Focacceria S. Francesco”(1834m.) – Monreale (katedra). Orientacinė pietų kaina asmeniui ~ 15-20Eur/ mokama vietoje.

Vakare – grupinė sesija su Milda. shutterstock_114088321 (Medium)


7 DIENA – Balandžio 15 d.

Rytinė kūno praktika ant jūros kranto. Pusryčiai viešbutyje.
Išvykstame į Marsalą, plaukimas į Mozia salą – druskų kasyklos. Eksursija laiveliu į Mozia salą – 10 Eur/asmeniui. Druskos muziejus – 6 Eur/asmeniui – mokama papildomai.

Marsala – iš pirmo žvilgsnio nieko neišsiskiriantis Sicilijos miestelis, tačiau jos istorijoje rasite ne vieną įdomią detalę. Miesto likimas puikiai atspindi permainingą visos Sicilijos istoriją. Ketvirtame amžiuje pr. Kr. Marsalą įkūrė finikiečiai ir pavadino miestą Lylibeo (“miestas, kuris žiūri į Libiją”).

Lankytinos vietos:

 • Garibaldžio muziejus (museo Garibaldino) – jį rasite Compleso monumentale San Pietro –  šalia pagrindinės miesto aikštės (piazza della Republica)
 • Baglio Anselmi- archeologijos muziejus. Jame tarp kitų eksponotų pamatysite  iš išlikusių dalių atkurtą įspūdingą  ir didžiulį punų karo laivą (III a. pr. Kr.)

Mozio sala -  sala, kiek nutolusi (penkių- septynių km atstumu) nuo Marsalos centro, tačiau tikrai verta aplankyti. Dar aštuntame amžiuje pries Kristų įkurtas finikiečių miestas ir vienas pagrindinių jų civilizacijos centrų Sicilijoje. Visa sala yra tarsi muziejus po atviru dangumi. Smulkesni eksponatai saugomi saloje esančiame muziejuje.

Drusku kasykla (it. Riserva Naturale delle Saline di Trapani el Paceco) – tai didžiuliai laukai, kuriuose baltuoja druskos krūvelės. Druska šiame regione išgaunama nuo senų senovės, mat čia tam itin palankus klimatas. Seklios pakrantės ir vyraujantis karštis sudaro puikias sąlygas tuo užsiimti: druskingas jūros vanduo suleidžiamas į tam tikrus baseinėlius, kuriuose išgaravęs vanduo palieka baltus druskos klodus. Be druskų krūvelių, būtina šio kraštovaizdžio detalė – spalvingi vėjo malūnai, kurių pagalba pumpuojamas vanduo į baseinėlius. Verta užsukti į Druskos muziejų, išsamiai pasakojantį apie senovinį druskos išgavimo amatą ir tam naudotus įrankius


8 DIENA – Balandžio 16 d.

Auštant išvykstama į Trapani oro uostą skrydžiui namo. shutterstock_518464357 (Medium)


Kelionės kaina mamai su dukra  - 1250 Eur + Aviabilietai 2 asmenims

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • 3 nakvynės su pusryčiais puikiame Il Piciolo viešbutyje Etnos ugnikalnio papėdėje
 • 4 nakvynės su pusryčiais La Battigia viešbutyje balto smėlio Kastelmaro papludimyje
 • Visi reikalingi pervežimai
 • Grupės vadovas iš Lietuvos
 • Ekskursija į Taorminą skaniausių ledų
 • Ekskursiją į Etnos ugnikalnį
 • Ekskursiją į Palermo miestą
 • Ekskursija į Mozio salą
 • Ekskursiją į Marsalą
 • Praktikos, paskaitos, darbas grupėse su lektore Milda Sabiene.

Papildomai:

 • Aviabilietai ~ 200 Eur asmeniui
 • Bilietai į lankomus objektus
 • Pietūs ir vakarienės

Skrydžio detalės:

2017 Balandžio 09d. Kaunas – Trapani/11.55 – 14.15val.
2017 Balandžio 16d. Trapani – Kaunas/07.25 – 11.30val.