Dykumų sandboard‘as

SANDBOARDINGAS

Nes smėlis netirpsta!

Kas yra Sandboarding’as ?


Yra sakoma, jog Sandboarding’as kilęs iš Egipto, kai Faraonų laikais žmonės slidinėdavo nuo didelių kopų ant medienos plokščių. Bėgant šimtmečiams šis sportas vystėsi kartu su žmogumi ir šiuo metu Sandboarding’as laikomas viena iš moderniausių ir ekstremaliausių sporto šakų. Australija, Amerika, Peru, Čilė, Vokietija, Prancūzija, Namibija ir net Japonija ėmėsi šio sporto platinimu ir perkėlė šį sportą į kitą lygmenį: dabar kuriamos slidinėjimo ekskursijos, mokymai, čempionatai, veikia sandboad’ų nuomos punktai. Viskas ko jums reikia norint pradėti slidinėti – tai sandgoard’as. Čiuožiant kopa jūs galite sėdėti, stovėti ar net gulėti! Sandboard’as paprastai yra pagamintas iš medienos arba stiklo pluošto, bet egzistuoja net metalo anglies lentos.

Amžius , lytis ir įgūdžių lygis yra visai nesvabus, nes slidinėti Sandboard’u gali visi! Be to slidinėti nuo kopų yra ne taip pavojinga, lyginant su kitais kalnų sportais, nes smėlis yra daug minkštesnis nei ledinis takas, tad kritimas nebus toks baisus.

Mes siūlome išmėginti patiems sandboarding’ą Dubajuje ant didžiausios smėlio kopos (vietoje vadinamos “Big Red”), Namibijos dykumoje, slidinėjant tik su šortais ir marškinėliais arba Vietname, išvystant net iki 80km/h greitį!