Saalbach – Hinterglemm

salbackDIDELIS

Tai vienas didžiausių Austrijos slidinėjimo centrų, jungiantis du kurortus. Saalbach-Hinterglemm siūlo modernius 55 keltuvus bei ypač gerai paruoštas trasas. Kurorte 1991 metais vyko Kalnų slidinėjimo Pasaulio Čempionatas ir Pasaulio Taurės etapai, tai tik dar labiau išgarsino šį kurortą. Čia rasite 200 km įvairiausio sudėtingumo trasų: 90 lengvų (mėlynos), 95 vidutinio sudėtingumo (raudonos) ir 15 sudėtingų (juodos). Taip pat yra naktį veikiančių trasų. Sniegas čia garantuojamas, o slidinėjimo sezonas prasideda lapkričio ir baigiasi balandžio mėnesį. Saalbach ir Hinterglemm kurortų privalumas – tiesiai į miestelių centrus besidriekiančios trasos.


Saalbach-Hinterglemm slidinėjimo centre veikia slidinėjimo mokykla, vaikų priežiūros centras, inventoriaus nuomos punktai, čiuožykla. Siūloma nemažai aktyvaus poilsio pramogų – veikia čiuožykla, boulingas, tenisas, jodinėjimas, golfas.
Kurorte slidininkų laukia jaukios kavinės, apress ski barai, parduotuvės.
Regione yra 9 kalnų slidinėjimo mokyklos (200 instruktorių), Saalbache – 5 mokyklos; kalnų slidinėjimo vaikų darželis (vaikams nuo 3 metų), vaikų kalnų slidinėjimo mokykla.


Viešbučiai:

Theresia Gartenhotel
 

theresia

Gartenhotel Maria Theresia yra 8 km nuo Insbruko. Šis viešbutis siūlo kambarius su nemokamu belaidžiu internetu ir restoraną, tiekiantį Austrijos patiekalus pagamintus tik iš regioninių produktų. Vasarą taip pat galite papietauti restorano terasoje. Visuose kambariuose yra kabelinė televizija, balkonas ir vonios kambarys su dušu arba vonia. Visur vyrauja baldai iš medžio. Gerai prižiūrimi sodai su erdvia aikštele ir Petting zoologijos sodas yra išskirtinis Gartenhotel Maria Theresia akcentas. Gausūs savitarnos pusryčiai patiekiami kiekvieną rytą.Viešbutyje taip pat yra puikus baras. Yra gamilybė saugoti slidinėjimo įrangą vietoje esančioje slidinėjimo įrangos saugykloje bei pasistatyti automobilį nemokamai priešais viešbutį.


Alpen –Karawan Certain time design hotel 

alper

Aiškios linijos, klasikinis medžiagos, harmoningos spalvos… šių laikų dizaino viešbutis Zalcburgo Alpėse Saalbach-Hinterglemm suteikia subtilų prieskonį, leidžiantį svečiams giliau įkvėpti. Čia Jūs galėsite išvalyti savo mintis ir jausmus, plėtoti vidinę ramybę. Kambariai ir apartamentai yra įrengti dizainerio Bezczasowo su nuostabiais baldais, aukštos kokybės medžiagomis ir papuošti švelniais spalvų tonai, kurie džiugina akį ir sielą. Plačios miegamosios lovos ir daug mažų pagalvėlių garantuoja ypač saldžius sapnus. Kalnus čia jūs galite beveik liesti rankomis.  Panoraminia stiklai, balkas, dušas – visa tai sukuria sveikatingumo jausmą, kuris prasideda Jūsų kambaryje. Kambariuose yra vonios kambarys, plaukų džiovintuvas, plokščiaekranis televizorius, greitas nemokamas interneras, telefonas, plačios dvigulės lovos, stalas, vieta lagaminui, mini baras, bei seifas.