Pažintinė kelionė po Ekvadorą

1 (Medium)

Pažintinė kelionė po Ekvadorą

KITO-IMBABURA -RIOBAMBA- KUENKA – GVAJAKILIS
(8 dienos / 7 naktys )

 

2017 gegužė arba Jums priimtina data


1 DIENA – KITO – IMBABURA

Nusileidimas Kite. Atvykus, Jus pasitiks tartautiniame oro uoste Mariscale Sucre gidas, kuris lydės per šią kelionę. Išvykimas link Otavalo, per Imbaburo provinciją.

Nakvynė Hacienda Pinsaqui (http://www.haciendapinsaqui.com/es/).


2 DIENA – IMBABURA: SPALVINGAS OTAVALO TURGUS – CUICOCHA KRATERIO LAGŪNA (P) 

Po pusryčių išvykimas į spalvingą, šurmuliuojantį Otavalo turgų, kuriame gražiausiai atsiskleidžia vietinių žmonių kultūra ir tradicijos. Otavaliečiai į turgų išsipuošia savo tradiciniais, spalvingais apdarais, kurie kartais glumina atvykusiuosius. Indėnų Otavalai yra žymiausia Ekvadoro indėnų gentis. Jie yra labai įgudę rankdarbių meistrai, keliaujantys po pasaulį ir savo darbus pardavinėjantys kiekviename turguje, nuo Kanados iki Naujosios Zelandijos ar Australijos,. Šis turgus minimas kaip didžiausias ir spalvingiausias Pietų Amerikoje. Daugybė pasaulio televizijų čia filmavo pažintines laidas. Turguje galima rasti lamos ir vikunijos vilnos.

Otavalo yra Imababuro provincijoje, kuri dar žinoma kaip  keturių ežerų provincija. Palikus Otavalo turgų išvyksite į Cuicochčą lagūną, kuri susiformavo kraterio vietoje. Pakeliui pravažiuosime vietinius kaimelius, kurių vienas  – „Cotacachi“ garsėja odos išdirbimo meistrais.

Plauksite laiveliu lagūna, o kopdami grožėsitės kraterio vaizdais. Grįžimas nakvynei į viešbutį Hacienda Pinsaqui (http://www.haciendapinsaqui.com/es/).

3


3 DIENA – KITO – EKVATORINĖ LINIJA (PASAULIO VIDURYS) (P)

Po pusryčių gidas pristatys kolonijonius laikus menančią Ekvadoro sostinę. Kitas yra aukščiausiai įsikūrusi sostinė pasaulyje 2850 m virš jūros lygio. Kite yra vienas iš didžiausių pasaulyje istorinių senamiesčių, menančių XV-XVI a. Pietų Amerikos laikus.

Nuo Panecilo kalno senojo miesto pietuose atsivers įspūdinga panorama, nusidriekusi į miestą slėnyje, apsuptą snieguotomis Cayambe, Antisana ir Cotopaxi vulkaninėmis viršūnėmis. Panecilo kalno viršuje stovi 43 metrų aukščio paminklas Virgen de Quito, miesto gynėjui, kuris šiandien dalina miestą į dvi dalis: šiaurę ir pietus.

Po pietų išvykimas į Mitad del Mundo – Pasaulio Vidurį. Prancūzų mokslininkai – geodezijos specialistai, atvyko į Ekvadorą, kad išmatuotų meridianą (tikslią pusiaujo vietą). Buvo žinoma, kad Ekvadore nėra tiek laukinių ir ligotų žmonių kaip Afrikoje, taigi jie nusprendė laivu iš Prancūzijos plaukti į Kitą (tuometinę Ispanijos koloniją). Toje vietoje, kurioje mokslininkai nustatė pusiaują, buvo pastatyta piramidė (pažymint šį nuostabų atradimą). Po 200 metų Ekvadoro vyriausybė, šioje vietoje nusprendė pastatyti ispanų kaimą ir paversti jį turistų traukos centru. Šiame kaime galima pamatyti ir aplankyti etnomuziejų, paštą, daugybę restoranų, prekybos centrų ir kitokių objektų. Atvykę į šį muziejų po atviru dangum,i suprasite, kad pusiaujo linija yra ne tik „linija“. Nakvynė viešbutyje Boutique Hotel Anahi (http://anahihotelquito.com)


4 DIENA – 
KITO – RIOBAMA (P)

Po sočių pietų leisitės žemyn keliu nuo„ Vulkanų alėjos“. Alėja driekiasi per aukščiausias Ekvadoro kalnų viršūnes.  Važiuosite į Cotopaxi nacionalinį parką, kuriame gyvena aukštikalnių lapės, reta rūšis lokių, grifai ir sakalai.  Keliausite toliau ir kilsite į plynaukštes, esančias 3800 m virš jūros lygio. Bus suteikta galimybė pasivaikščioti palei Limpiopungo ežero krantus, kuris stūkso Ruminahui vulkano papėdėje. Įkvėpsite gaivaus Andų kalnų oro ir jei jums pasiseks –  išvysite kondorus. Paukštį, kuris yra Ekvadoro nacionalinis simbolis.  Jei oro sąlygos leis turėsite progą pasigrožėti kvapą gnaužiančia aukščiausia apledėjusia Ekvadoro kalno viršūne - Čimboraso ugnikalniu (6267 m). Po šios ekskursijos naktį praleisite tradiciniame kolonijinio stiliaus dvare Hacienda Abraspungo (http://haciendaabraspungo.com/). Atstumas: Kito – Rio Bamba 212 km (3 val. 25 min).

4


5 DIENA – RIOBAMA–KUENKA: TRAUKINIU KELIAVIMAS PO „VELNIO NOSĮ“ IR INKŲ GRIUVĖSIUS (P)

Po labai ankstyvų pusryčių išvykimas į geležinkelio stotį Alausi, kur Jūsų laukia intensyvi, tačiau įspūdžišų pilna dienos kelionė legendiniu traukiniu iki Kuenka miesto. Kuenka – miestas pietinėje Ekvadoro dalyje, Andų tarpukalnių slėnyje, prie keturių upių santakosIngapirkoje jūs lankysite gerai išsilaikiusios Saulės šventyklos griuvėsius (1450 -1480 m). Statybai naudojami akmenys buvo skaptuojami akmenis daužant taip, kad jie idealiai tiktų vienas prie kito. Dėl suglaudimo ir žemesnių akmenų įgaubtumo statiniai buvo labai stabilūs ir atsparūs dažniems Andų kalnuose žemės drebėjimams. Nakvynė viešbutyje Hotel Forum (http://forumhotel.ec/ )

Atstumas: Rio Bamba – Alausi 96 km (01 val. 35 min.).

Atstumas: Alausi – Ingapirca 89 km (01 val. 45 min.).

Atstumas: Ingapirca – Kuenka 70 km (01 val. 30 min).


6 DIENA – KUENKA (P)

Po pusryčių ekskursija po Unesco saugomą Kuenką, kur gausu bažnyčių, katedrų, skverų, siaurų akligatvių, jungiančių kolonijinius pastatus. Daugybė mažų šeimyninių keramikos, juvelyrikos parduotuvėlių suteikia nepakartojimo šarmo miestui. Ar Jūs žinojote, kad Panamos skrybėlės iš tiesų buvo sukurtos Ekvadore ? Lankydami vietines parduotuvėles išgirsite ne mažiau įdomių faktų. Nakvynė viešbutyje Hotel Forum (http://forumhotel.ec)

5


7 DIENA – KUENKA – GVAJAKILIS: KAJAS NACIONALINIS PARKAS – GVAJAKILIS  (P)

Po ankstyvų pusryčių keliausime link Ramiojo vandenyno pakrantėje esančio didžiausio Ekvadore  Gvajakilio miesto (1,95  mln. gyventojų). Tai pagrindinis Ekvadoro ekonominis centras: žuvies pramonė, naftos apdirbimas, maisto ir plataus vartojimo prekių pramonė. Didžioji dalis šalies eksporto (ypač bananų) keliauja per giliavandenį Gvajakilio uostą.  Pakeliui lankysite Kajas nacionalinį parką, įsikūrusi 3000 – 4000 metrų aukštyje.  Žygio metu galėsite grožėtis vaizdingais peizažais, lagūnų gausa, kurios likusios nuo paskutinio ledynmečio.  Ežerai yra sujungti mažais upeliais, kurių krištolinis vanduo teka į Ramųjų ir Atlanto vandenynus. Tęsite kelionę važiuodami per bananų ir cukranendrių platancijas, užtvindytus ryžių laukus. Nakvynė viešbutyje Hotel Unipark http://www.uniparkhotel.com/ Atstumas: Kuenka – Gvajakvilis 198 km (3 val. 25 min).


8 DIENA – GVAJAKILIS – GALAPAGAI (P)

Po pusryčių išvykimas į oro uostą skrydžiui į Galapagus.

TURO PABAIGA

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  2760 Eur  

ĮSKAIČIUOTOS PASLAUGOS

  • Visi reikalingi pervežimai iš/į oro uostus
  • Vietinių partnerių paslaugos/asistavimas turo metu (rusų k. gidas pagal užklausimą)
  • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus, nacionalinius parkus, kurie pažymėti programoje (eiliškumas gali keistis)
  • Nurodytas maitinimas – pusryčiai
  • Traukinio bilietas
  • Nakvynės viešbučiuse

NEĮSKAIČIUOTOS PASLAUGOS

  • Tarptautiniai / vietiniai skrydžiai
  • Arbatpinigiai (vairuotojams, gidams)
  • Gėrimai pusryčių metu, kurie nėra įtraukti į meniu