MAMA IR DUKRA – VELYKOS ITALIŠKAI

shutterstock_1308185296

MAMA IR DUKRA – VELYKOS ITALIŠKAI

saviugdos stovykla Italijoje – su Milda Sabiene

2020 Balandžio 12-19 d.

 

Keliones maršrutas Reiso Nr. Data Išvykimo laikas Atvykimo laikas
Vilnius-Venecija FR 3964 Balandžio mėn. 12 d. 14:20 val. 15:40 val.
Venecija-Vilnius FR 3965 Balandžio mėn. 19 d. 16:05 val. 19:20 val.

 

ŠIOS ATOSTOGOS JUMS, JEIGU:

 • norite, jog Jūsų ryšys su dukra būtų stipresnis;
 • nusiviliate, jog kaskart vis sunkiau ją sudominti;
 • matote, jog Jums bendraujant, jos arba Jūsų dėmesys nukrypsta į susirašinėjimus telefonu, darbus ir pan.;
 • žinote, jog neskiriate pakankamai laiko kokybiškam bendravimui, tiesiog mergaitiškiems plepalams;
 • manote, jog dabar pats tinkamiausias metas investuoti į Jūsų tarpusavio santykius;
 • esate įsitikinusi, jog ateityje norėsite turėti tikrai stiprų ryšį su savo dukra;
 • seniai svajojote su savo dukra aplankyti Italiją.

​Jeigu tikite, jog šis ryšys yra pas svarbiausias gyvenime, kviečiame susiplanuoti mergaitiškas atostogas mamoms ir dukroms, kurioms reikia pabūti DRAUGE. Pabūti atskirai, nuo visų, nuo šeimos, nuo sesių – brolių, nuo draugų, nuo telefonų, nuo kasdieninės veiklos.

Šių atostogų metu:

 • sustiprinsite savo santykius, praleidusios savaitę nuostabiajame Le Marche regione;
 • sužinosite svarbiausius vaidmenis moterų gyvenime, kodėl mamos ir dukters santykis yra vienas stipriausių ryšių pasaulyje ir kaip jį puoselėti;
 • išmoksite geriau suprasti vienai kitą;
 • sužinosite, kaip nepasiklysti paauglystės emocijose;
 • išmoksite išlaikyti savitvardą ir šaltą protą sudėtingose situacijose;
 • suprasite, kur yra riba, kai “galima” ir “negalima”;
 • sužinosite, kur prasideda ir kur baigiasi “mama – mano geriausia draugė”;
 • mokysitės, kaip išgyventi paauglystės periodą būnant kartu, stiprinant savo ryšį, bendravimą, išlaikant draugystę.

Prisijunkite prie mamų ir dukrų draugijos, skirkite laiko Jūsų tarpusavio santykiams, naujoms pažintims, įsileiskite naujoves į savo gyvenimą.

Jeigu ne šiandien, tai kada? ​ • Laikas skirtas sau ir savo dukrai be jokio pašalinių reikalų. • Dirbsime grupėje ir turėsime laiko sau. • Žaisime, juoksimės ir tiesiog būsime drauge.

Kelionės programoje:

 • pokalbiai;
 • paskaitos ir meditacijos;
 • pasivaikščiojimai;
 • kūrybiniai užsiėmimai.

 

Le Marche (Le Markė) – tai Italijos regionas – paslėptas perlas centrinėje Italijos dalyje, šalia Adrijos jūros. Šis dar daugeliui nežinomas regionas traukia žaviais laukiniais paplūdimiais, pasakiško grožio užutėkiais, Sibilijos kalnų peizažais ir senoviniais miestais bei vyno daryklomis, gaminančiomis vyną įvairiam skoniui. Le Markė taip pat yra tituluojamas pirkinių sostine ir vilioja garsiausių prekių ženklų išparduotuvėmis.

Šis regionas yra toliau nuo pagrindinių turistinių maršrutų, todėl  dar labiau patrauklus mėgstantiems lėtą,  kultūrinį – gamtinį poilsį. Paprastai čia poilsiauja vietiniai – linksmai, skoningai ir itališkai.

Le Markė suskirstytas į 5 provincijas: Ankona (su to paties pavadinimo sostine), Pezaro, Mačerata, Fermo ir Askoli Pičeno. Kraštas išskirtinis tuo, jog yra neišvargintas turistų, todėl vietiniai visus keliautojus sutinka labai šiltai. Le Markėje plyti 2 nacionaliniai parkai ir 3 gamtos rezervatai.

Picture1

Balandžio 12  d. 

Po Velykinių pusryčių pietinis skrydis iš Vilniaus į Veneciją. Atskridus iškart autobusiuku vyksite į vilą Le Marche.  Nuostabi ir moderni nauja vila, įsikūrusi visai netoli paplūdimio ir žavinti atsiveriančia panorama pasitiks Jus svetinga itališka dvasia ir regionui būdinga ramybe. Diena skirta įsikūrimui, apsidairymui po apylinkes, pasivaikščiojimams ir susipažinimui, pasiruošimui Velykoms. Nakvynė viloje.

 mama-dukra1

Balandžio 13 d. 

Velykos Itališkai. Nors toli nuo namų, tačiau tradicijas puoselėti šventas reikalas. Tad Antrą Velykų dieną laukia šventiniai pusryčiai, o po jų kviesime praleisti dalyvaudami bendruose užsiėmimuose prie jūros ir gamtoje, o pagal galimybes išvyka į vietinį miestelį pasižiūrėti kaip švenčiamos Velykos Italijos provincijos miestelyje. Nakvynė viloje.

188b1b90fe9cb40eae44de07b587edfe

Balandžio 14 d.

Po pusryčių laukia įspūdinga kelionė – triufelių medžioklė su šunimis. Triufelio grybas – vienas iš brangiausių delikatesų pasaulyje. Triufeliai neauga paviršiuje. Įprastai jie slepiasi po žeme, maždaug 20 centimetrų gylyje, geriausiu atveju iš žemės gali būti išlindęs tik kraštelis. Triufelių paieškoms pasitelkiami specialiai apmokyti šunys ir net kiaulės! Triufelio kaina priklauso nuo jo rūšies ir vietos, kurioje jis rastas. Iš pažiūros triufeliai tikrai neatrodo labai gardžiai. Jie turi specifinį, labai „turtingą“ ir sodrų aromatą. Be to, triufelis puikiai dera su dauguma produktų, todėl yra itin mėgiamas virtuvės šefų, o patiekalo pagardinimui užtenka vos kelių triufelio gramų. Na, o po medžioklės, žinoma, laukia ir apdovanojimai – ieškomų prabangių grybų degustacija kartu su vietinės virtuvės gardumynais.

Nakvynė viloje.

Balandžio 15 d. 

Po pusryčių. Diena prie jūros, skirta praktikoms. Po pietų vyksite į tradicinių molio dirbtuvių vietą, kur būsite supažindinti su vietinio regiono amatu. Vėliau užsuksite pasivaikščiosite po Montottone miestelį, kurį juosia senovinė gynybinė siena arba į Viduramžių dvasia vis dar alsuojantį Acoli Picero miestelį. Nakvynė viloje.

Picture5

Balandžio 16 d. 

Po pusryčių vyksite į žygį po Sibilijos kalnyną. Pasigrožėję gamtos sukurtais lobiais ir pasiklausę vietos legendų po žygio užsuksite į vietinį restoranėlį paskanauti itališkų pietų tikrame svetingame provincijos miestelyje kalnų regione. Nakvynė viloje. Sibilijos kalnai yra viena didžiausių viso pusiasalio kalnų grupių – tai dalis Apeninų kalnų masyvo, kurio viršūnės siekia iki 2000 m. Kalnuose gausu U formos slėnių ir ledynų suformuotų įstabių peizažų, kurie yra apipinti pasakiškomis legendomis. Legenda pasakoja, kad urve, kuris šiandien yra vadinamamas Sibilio urvu, gyveno burtininkas, kuris atlaikęs kirkščionių persekiojimus, priglaudė savo urve orakulą, pranašavusį ateitį iš visų kraštų atklystantiems riteriams.

Castellucio-di-Norcia-1024x683

Balandžio 17 d. 
Po pusryčių laikas paplūdimiui ir praktikoms nuostabioje gamtoje. Pokalbiai, žaidimai, praktikos.
GIANROS-homeslide2
Balandžio 18 d. 

Paskutinė atostogų diena, tad prieš grįžimą namo – būtinas mergaitiškas „šopingas“. Ir ne bet kur, o apsilankant tradicinių kaimo amatininkų – batsiuvių valdose. Dauguma senųjų regiono amatininkų turi nedidukus šeimos verslus, kurie buvo perduoti iš kartos į kartą. Daugelis jų vis dar dirba rankomis, nežiūrint į tai, kad paskui tie darbai puikuojasi po brangiausių ir garsiausių prekinių ženklų vardais. Pakeliui aplankysite nediduką batų cechą, kuriame tikrai odai ir prieinamoms kainoms atsispirti nėra jėgų. Vakare lauks šventinė vakarienė – itališko maisto gamybos pamokėklė kartu su vietine itale.

Le Marce

Balandžio 19 d. 

Apie pietus išvyksite iš vilos link Venecijos oro uosto. Jūsų lauks skrydis namo.

Kelionėje Jus lydės gilių vidinių transformacinių pokalbių ekspertė Milda Sabienė

Milda Sabienė – profesionali koučerė, lektorė, konsteliatorė, sertifikuota NLP praktikė, regresologė, knygos „7 visatos dėsniai“ autorė, pardavimų ir rinkodaros specialistė, mmokymų trenerė.

„Iš asmeninės patirties žinau, kad kai pradedi pažinti ir priimti save, prasideda esminiai gyvenimo pokyčiai. Nes tik pažindamas ar pažindama save gali pradėti pažinti ir suprasti kitus – savo gyvenimo žmogų, vaikus, tėvus, draugus ir t.t. Atsiranda žinojimo ašis, kuri suteikia vidinę ramybę, suvokimą ir džiaugsmą, pagerina tarpusavio santykius poroje, šeimoje, darbe ir daugybėje gyvenimo sferų, kurių tiesiog neįmanoma išvardyti.

 

7-ių nakvynių kelionės kaina -  890 Eur+aviabilietas

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • 7 nakvynės viloje dviviečiame numeryje viloje;
 • Grupinės koučingo sesijos, individualios sesijos, meditacijos su Milda Sabiene;
 • Pervežimai iš/į oro uostą.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Avia bilietas (nuo 100 Eur);
 • Išvykos-ekskursijos (~ 200 Eur);
 • Maistas;
 • Kelionės draudimas.

 *Kelionių organizatorius pasilieka teisę dėl nenumatytų aplinkybių keisti programos eiliškumą ar atitinkamos kategorijos apgyvendinimo įstaigas.