Madona Di Campiglio

madonne

Madonna di Campiglio- tikras Dolomitų- Trentino perlas, įsikūręs 1550 m. aukštyje, nuostabiame slėnyje tarp Brenta Dolomitų bei Adamello ir Presanella ledynų. Šiandien tai didelis, labai elegantiškas ir turbūt  geriausias Italijos slidinėjimo kurortas, galintis pasiūlyti daugybę įvairios kategorijos trasų: viso jų yra daugiau nei 60 km. Kurortas ypač tinkamas pradedantiems slidininkams bei snieglentininkams.


Madona di Campiglio jungiasi su netoliese esančių kurortų Pinzolo, Folgaridos bei Marilevos (Marilleva) trasomis ir sudaro bendrą  net 150 km  slidinėjimo trasų regioną Campiglio- Val Rendena-Val di Sole. Jis savo ruožtu priklauso Skirama Dolomiti slidinėjimo regionui su 380 km trasų- bendras „Superskirama“ slidinėjimo abonementas leidžia naudotis visomis šiomis trasomis.

Pinzolo- Val Rendena slėnyje, 785 m. aukštyje įsikūręs nedidelis kurortas, nuo Madonna di Campiglio nutolęs apie 13 km. Kurortas turi puikias, daugiausia vidutinio sudėtingumo trasas (30 km).


Viešbučiai:

 

Oberosler 

oberosler

Tai didingos dvasios 4 žvaigždučių viešbutis, puikiai derantis tarp didingų kalnų. Aplinka ir viešbučio šiluma, tikrai turi kažką stebuklingo. Kruopščiai parinkti spalvų tonai ir kvepiančios esencijos, kurie atskleidžia unikalią atmosferą, žiemą tarp snieguotų kalnų ir ledynų, vasarą tarp gamtos, augmenijos ir gyvūnijos. Kambariuose yra parinktos poezijos bei meno knygų, medinės girndys, LCD, wireless internetas, wi-fi, telefonas, mini baras, seifas. Kaikuriuose kambariuose netgi džiakuzi arba balkonas su vaizdu į Monte Spinale. Viešbučio SPA yra 450 kvadratinių metrų bei suskirstyta į dvi skirtingas sritis: vandens (poilsio kambarys su Himalajų druska, sūkurinė vonia, poilsio zona su židiniu, dušo kabinos, saunos, turkiška pirtis, Viduržemio pirtis) ir dar viena sritis, kur daug papildomų paslaugų yra atliekami pagal pageidavimą. Tai tokios paslaugos kaip manikiūras, pedikiūras,  kitos grožio procedūros bei masažai.