Les Arcs

lesarcs-01

Tarptautinis kurortas, pagal daugelį rodiklių esantis pavyzdžiu kitiems. Šis, savo padėtimi ir kalnų slidinėjimo nuokalnių įvairove unikalus kurortas visame pasaulyje yra garsus savo įvairiapusėmis paslaugomis. Les Arcs - Bourg Saint Maurice yra pačioje vienos iš Prancūzijos Alpių dalių  – Haute Tarentaise, širdyje, kurią lengva pasiekti bet kokia transporto priemone.


Les Arcs regionas susideda iš kelių, skirtinguose aukščiuose esančių dalių (Arc 1600, Arc 1800, Arc 2000), kurios turi vieningą keltuvų tinklą. Ryšys tarp turistinių bazių palaikomas keltuvais, nacionaliniu keliu ir slidžių trasomis. Kurortuose nėra automobilių eismo.
Kiekviena iš keturių turistinių bazių, sudarančių slidinėjimo kurortą Les Arcs – Saint Maurice pasižymi savo nepamirštama išore, ir koks bebūtų jūsų pasirinkimas, jūs vis tiek pateksite į vieną iš didžiausių kalnų slidinėjimų valdų. Jūsų laukia į nuostabų gamtovaizdį įsiliejusi architektūra, su priešais akis virš slėnio iškilusiu aukščiausiu Alpių kalnu – MontBlanc. 


Viešbučiai:

Radisson Blu 

lesarcs-02

Alpių vaizdai ir daugybė lauko pramogų supa šį prabangų viešbutį. „Radisson Blue“  siūlo 314 apartamentus ir ir 21 kompleksus su nekapartojamu vaizdu į Monblano kalną. Čia galėsite paragaukite skaniausiš prancūzų virtuvės patiekalų vietoje restoranėlyje ir atsipalaiduoti šildomame lauko baseine. Fitneso kambariai įrengti nepriekaištingai: daug sporto įrangos, sauna ir garinė pirtis. Taip pat viešbutis siūlo tokias lauko pramogų paslaugas kaip: žygiai, golfas ir ekstremalus slidinėjimas. Kiekvienas iš šio viešbučio kambarių yra savito stilius: Kanados, Šiaurės šalių, kalnų stiliaus ar šiuolaikinės Etninės. Kiekviename bute arba liukso kambaryje kabo autentiški Alpių paveikslai, yra balkonas arba terasa su lauko baldais, židinys svetainėje. Kambariai turi visiškai įrengtas virtuvėles. Viešbutis teikia aukščiausios kokybės paslaugas ne tik apartamentuose bet ir už jo ribų.