Kerintys Tailando kontrastai

shutterstock_108225581 (Large)

Kerintys Tailando kontrastai

 

“Boutique Travel” kviečia keliauti į kontrastingąjį Tailandą, kuris yra toks įvairus ir pilnas kontrastų, kad tik atvykę keliautojai jaučiasi priblokšti įvairovės ir patiria visą emocijų spektrą. Tailando šiaurinė dalis garsėja įspūdingomis šventovėmis ir apleistais miestais, pietūs – nuostabia gamta, nacionaliniais parkais ir gerai išvystyta poilsinio – pramoginio turizmo industrija. Tailando paplūdimiai vadinami rojumi žemėje. Būtent čia buvo filmuotas filmas ,,Paplūdimys” su Leonardo Di Caprio, o gamtos vaizdai tapo vieni geriausių jo vietų. Bankoko metropolis siūlo dar įvairesnę patirtį: sumaištį, chaosą, didybės pojūtį. Tailando salos keri savo aukštomis uolomis, žaluma, sidabriniu vandeniu ir baltais smėlio paplūdimiais. Aplankydami Tailandą, aplankysite tarsi kelias šalis vienu metu, pasisemsite labai skirtingų įspūdžių ir patirties.


Balandžio mėn. 19 –20 d. Vilnius – Bankokas (su tarpiniu persėdimu Stambule)

Bankokas yra vienas sparčiausiai augančių megapolių pasaulyje, taip pat vienas iš stambiausių tarptautinių turizmo ir verslo centrų. Bankoke gyvena karališkoji šeima, įsikūrusi šalies vykdomoji valdžia, regiono administracija, išvystyti pagrindiniai pramonės, prekybos, finansų centrai.

Pasitikimas  Bankoko oro  uoste  ir  pervežimas  į 4*viešbutį  poilsiui.

17 val.  kruizas laivu Čao Praja upe, kurią Tailando gyventojai vadina „Karališkąja upe“. Plaukdami grožėsitės vakarinio Bankoko vaizdais, pamatysite Karalių Rūmus, Rytinės Aušros Šventyklą, vakarieniausite, skambant  tailandietiškai muzikai.

Nakvynė  4* viešbutyje  Bankoke.


Balandžio mėn .21 d. Bankokas

Po pusryčių rekomenduojame pusės dienos ekskursiją po Bankoką, aplankant Karališkąją šventyklą bei Didžiuosius Karalių rūmus, Auksinio Budos ir Smaragdinio Budos šventykas, valdančiosios dinastijos Čakri muziejų istoriniame sostinės centre. Ši ekskursija – Bankoko vizitinė kortelė, atskleidžianti Tailando menininkų darbų didybę ir spindesį.

Siūlome unikalią galimybę vakarieniauti pačiame aukščiausiame sostinės viešbutyje “Baiyoke Sky” ir pažvelgti į Bankoką iš paukščio skrydžio. Nakvynė  4* viešbutyje Bankoke.

shutterstock_92939560 (Large)


Balandžio mėn. 22 d. Bankokas – Puketas

Po pusryčių pervežimas į Bankoko (DMK) oro uostą skrydžiui į Puketą. Tik po valandos skrydžio Jūs atvyksite į pačią didžiausią Tailando salą, Andamanų  jūros perlu vadinamą – Puketą. Tai vienas iš prestižiškiausių pasaulio kurortų, garsėjantis aukšto lygio 5* viešbučiais ir nuostabiais paplūdimiais. Puketas yra viena iš trijų vietų pasaulyje, kur sutelkta daugiausiai vandens sporto pramogų: nardymas, banglentės, žvejyba, burlenčių sportas , plaukimas plaustais ir tajų laiveliais. Puketas turtingas golfo aikštynais. Saloje yra 8 aukštos klasės tarptautiniai golfo klubai, kur kiekvienas gali išmokti golfo žaidimą. Pukete – daug restoranų, kokteilių barų, naktinių klubų, tad kiekvienas ras tai, kas patiks. Nakvynė 4* viešbutyje Pukete.

shutterstock_191769935 (Large)


Balandžio mėn. 23 d. Khao Lak nacionalinis parkas

Po pusryčių išvyksite į nacionalinį Khao Lak parką. Kelionės metu gėrėsitės nuostabiais parko vaizdais, aplankysite vėžlių fermą, mini zoologijos sodą, plauksite bambukiniu  plaustu  negilia upe , galėsite išsimaudyti prie nuostabaus grožio krioklio ir turėsite galimybę pajodinėti drambliais. Nakvynė 4* viešbutyje Pukete. Pietūs įskaičiuoti.

B0201007


Balandžio mėn. 24-25 d. Džeimso Bondo- Phi Phi salos

Po pusryčių išvyksite į 2 dienų ekskursiją. Tai įspūdinga kelionė greitaeigiu kateriu Puketo pakrantėmis link unikalaus grožio Phang Nga įlankos. Pirmas sustojimas – Džeimso Bondo sala, kurioje buvo filmuojamas filmas “Žmogus su auksiniu pistoletu”. Turėsite galimybę pasigrožėti šia nuostabia ir garsia visam pasaulyje vieta. Lydimi vietinių gidų, kanojomis plauksite link urvų, garsėjančių stalaktitais ir stalagmitais. Po pietų  aplankysite lagūną Pi Le, Maja Bay įlanką, Bamboo salą, plauksite kanojomis. Nakvynė Phi Phi saloje. Pietūs, vakarienė, pusryčiai įskaičiuoti.

Thailand (Large)


Balandžio mėn. 26 d.

Poilsis Pukete. Laisvas laikas.

7 didele (Large)


Balandžio mėn. 27 d. Puketas – Krabi

Po pusryčių pervežimas į Krabi. Krabi regionas žymus ne tik Andamanų jūros paplūdimiais, bet ir specifiniu kraštovaizdžiu – tokio nerasite visame Tailande. Aukštos uolos (bet ne kalnai), daug žalumos – tai, jį daro išskirtinį.  Poilsis 4* viešbutyje Krabyje.


Balandžio mėn. 28 d. Krabi

Visos dienos turas po Krabi regioną, aplankant  “Tigro” olą-šventyklą, Auksinio Budos statulą, turėsite galimybę maudytis natūraliuose karštuose šaltiniuose, aplankysite Khao Pra Bang Kham parką, kuriame yra garsusis Sa Morakot еžeras, išsiskiriantis smaragdine vandens spalva. Nakvynė 4*  viešbutyje Krabi. Pietūs įskaičiuoti.

4 didele (Large)


Balandžio mėn. 29 -30 d. Krabi

Poilsis Krabi. Laisvas laikas.

shutterstock_167720675 (Large)


Gegužės mėn. 01 d. Krabi – Bankokas

Pervežimas į Krabi oro uostą skrydžiui į Vilnių su tarpiniais nusileidimais Bankoke ir Stambule.


Skrydžių detalės:

Keliones maršrutas Reiso numeris Data Išvykimo laikas Atvykimo laikas
Vilnius – Stambulas TK1410 Balandžio mėn. 19 d. 11:40 val. 14:25 val.
Stambulas – Bankokas TK 064 Balandžio mėn. 19 d. 20:10 val. 09:25 val.
Bankokas (DMK) – Puketas FD3031 Balandžio mėn. 22 d. 11:45 val. 13:05 val.
Krabi – Bankokas (DMK) FD3224 Gegužės mėn. 01 d. 15:35 val. 17:00 val.
Bankokas – Stambulas TK 069 Gegužės mėn. 01 d. 22:40 val. 05:00 val.
Stambulas – Vilnius TK1409 Gegužės mėn. 02 d. 08:10 val. 10:45 val.

 
Kelionės kaina asmeniui : nuo 2149 EUR

Į kelionės kainą Tailande įskaičiuota:

 • Aviabilietai Vilnius-Stambulas-Bankokas-Stambulas-Vilnius
 • Visi pasitikimai ir pervežimai iš oro uostų į viešbučius ir atgal
 • Ekskursijos Bankoke pagal pateiktą programą su  rusakalbiu gidu
 • 2 nakvynės  4* viešbutyje Bankoke. Pusryčiai
 • 4 nakvynės 4* viešbutyje  Pukete. Pusryčiai
 • 4 nakvynės 4* viešbutyje Krabyje. Pusryčiai
 • 1 nakvynė viešbutyje Phi Phi saloje.Pusryčiai
 • Maitinimas: kaip nurodyta programoje.
 • Visi reikalingi vidiniai  skrydžiai ekonomine klase (pagal šios dienos kainas). Bilietai neišpirkti
 • Vizos

 Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Sveikatos draudimas
 •  Asmeninės išlaidos
 •  Maitinimas: kas neįskaičiuota pagal programą.