Ischgl

elizabeth-DIDELIS

Silvretta kalnų slidinėjimo arena, be austriškojo Ischgl apima Šveicarijos kurortą Samnaun ir yra pagarsėusi kaip kiečiausias Austrijos pramoginis kalnų slidinėjimo centras.


Tačiau turistų minios vyksta čia ne tik dėl naktinio gyvenimo nuotykių, atsitiktinių pažinčių ir aktyvaus neformalaus poilsio. Silvertta vilioja mėgstančiuosius ir vertinančius slides bei snieglentes puikiomis slidinėjimo sąlygomis, minkštu susigulėjusiu ir plėšinių sniegu bei protinga keltuvų sistema. Vienintelis dalykas, kurio čia trūksta – ekstremalus slidinėjimas.
Staigus Ischgl kurortinio populiarumo šuolis Austrijai yra gan unikalus. Iki 60-tųjų XX a. metų Tirolio Ischgl kaimelis Paznauntal slėnyje buvo žinomas alpinistams ir kalnų slidininkams kaip alpinizmo-kalnų slidinėjimo maršruto „Klasikinė Silvertta“ pradžios taškas.


Viešbučiai:

Elisabeth Hotel 

elizabeth

Elisabeth – tai pirmos klasės, 4 viešbutis įsikūręs kurorto širdyje. Viešbutis siūlo elegantiškus, erdvus kambarius bei apartamentus, su vaizdingu vaizdu į Alpes. Viešbutyje taip pat yra 3 restoranai (Austrijos ir Prancūzijos gastronomijos virtuvė), 3 barai, baseinas, sauna, garinė pirtis, bibliotekos, WI-FI interneto prieiga bei galimybė išsinomuoti slidinėjimo įrangą.


Madlein Hotel

madelin

Tai pirmos klasės , naujo interjero dizaino, 4 žvaigždučių viešbutis, plačiau pasaulyje žinomas kaip „Designhotel“. VIešbutis įsikūręs 100 m nuo pakelėjų ir trasų pačiame miestelio centre. Viešbutis pastatytas 1948 metais, renovuotas 2007. Skirtingo dizaino “Laura Ashley” kambariuose yra vonia/ dušas, WC, telefonas, TV, radijas, plaukų džiovintuvas, mini baras. “Madlein” viešbutis siūlo apsilankyti restorane, bare bei naktiniame klube “Pacha”. Taip pat čia rasite sveikatingumo zoną su baseinu, sporto salę, sauną, garinę pirtį, masažo kabinetus bei Zen sodą. Skirtingo dizaino “Laura Ashley” kambariuose yra vonia/ dušas, WC, telefonas, TV, radijas, plaukų džiovintuvas, minibaras.