Chamonix

Copy of 2392611_10_z

Slidinėjimo regionas yra aukščiausios Alpių viršukalnės Monblano (4810 m) papėdėje, 20 km tarp aukštų viršukalnių besidriekiančiame slėnyje. Tai vienas iš populiariausių Europos slidinėjimo regionų, kuris stebina nuostabiais kalnų peizažais, didingais ledo kriokliais bei ledynais. Regione yra penki kurortai: Grands Montets, Les Houches, Le Tour/Balme, La Flegere irLe Brevent.

Trasos šiame kurorte įrengtos didekliame aukštyje. Geografinė Šamoni padėtis leidžia slidinėti ne tik Prancūzijos, bet ir kaimyninės Italijos Kurmajero (Courmayeur) ir Šveicarijo Valorosino(Vallorcine) slidinėjimo centruose. Dėl didžiulės aukščių, reljefo, įspūdingų nusileidimų įvairovės į Šamoni keliauja įvairaus sportinio pasirengimo slidininkai – nuo pradedančių iki laukinio ir ekstremalaus slidinėjimo bei snieglenčių mėgėjų. Slidinėjimo zona nuo 1035 m iki 3842 m. Bendras trasų ilgis 140 km, veikia 44 keltuvai. Iš viso regione įrengtos 78 trasos: 6 žalios, 26 mėlynos, 25 raudonos ir 11 juodų.

Šamoni slidinėjimo regione išskiriamos trys pagrindinės slidinėjimo zonos: Brevent / Flegere trasos išsidėsčiusios pietiniame šlaite ir džiugina kvapą gniaužiančiais Monblano masyvo vaizdais; Grand Montets – aukštai šiauriniuose šlaituose įrengtos trasos ir su Šveicarija besiribojanti Balme zona su plačiomis atviromis trasomis, kurių dauguma juodos.

Šamoni slidinėjimo regione įrengtos trys pradedantiems slidinininkams bei vaikams skirtos slidinėjimo zonos. Trasos jose paprastesnės, kruopščiai prižiūrimos, saulėtos. Šiose zonose veikia slidinėjimo mokyklos, darželiai vaikams.

Šamoni kurortas savo svečiams siūlo daug įvairiausių pramogų: baseinai su vandens kalneliais, pirtimis, čiuožykla, pasivažinėjimas rogėmis. Kurorte gausu parduotuvių, kavinukių, veikia diskotekos, naktiniai klubai, kazino.

 

Viešbučiai:
 
Mont Blanc 

chamonix-01

Visiškai atnaujintas viešbutis Mont-Blanc sveikina jus elegantiškame ir jaukiame Chamonix kurorto širdyje. Tai daugiau nei 100 vada, esančioje ramioje gatvėje, pačiame miesto centre. Viešbutis buvo suprojektuotas garsaus prancūzų interjero dizainerio Sybille de Margerie. Gražus tipiškas architektūros stilius Chamonix slėnyje atitinka visus šiuolaikiškus standartus ir rafinuotą kalnų atmosferą. Viešbutyje yra įrengti puikūs, aukštos klasės kambariai ir kambarių kompleksai, kurie buvo įkvėpti Chamonix kurorto gamtos ir nepaprasto jo gamtos grožio. Kiekviename iš kambarių yra: mini baras ir seifas, plokščiaekranis televizorius, wireless interneto ryšys, komforto zona ir kiti patogumai. Šilta atmosfera šeimos pietums prie didelio stalo ir židinio, viešbučio restorano šefas pasiūlys pasmėgauti jo nepaprastai patiekalų šedevrais, o už lango matyti Mont Blanc kalnas. Kas gali būti geriau?


Hotel Les Grandes Montets
chamonix-02

Šis puikus 4 žvaigždučių viešbutis alsuoja jaukumu: sendintas medis, šiltos spalvos, purios antklodės ir pagalvėlės sukuria visą šią aplinką. Šio viešbučio pagrindinis tikslas, jog kiekvienas svečias jaustųsi taip, kaip namuose.  ,Hotel Les Grands Montets” yra ideali vieta šeimos atostogoms kalnuose . Vaikai yra ypač laukiami, jiems paruošti  specialūs patiekalai , įkurti šeimyniniai kambariai , uždari baseinai bei žaidimų kambariai.  Šis viešbutis gali pasiūlyti jaukius kambarius arba kambarių kompleksus, iš kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Mont Blancą. Namukai įkurti per 3 aukštus, kuriuose yra svetainė, balkonas, 2 vonios kambariai, miegamasis, atviras džiakuzi 3 – iąjame aukšte. Visa tai tikrai paliks neišdildomus atostogų įspūdžius!Kambariuose taip yra 2 televizoriai, mini baras, džiovintuvas ir kiti daiktai jūsų patogumui.


Grand Hotel Des Alpes

chamonix-03

Šis viešbutis pastatytas 1840, Grand Hotel Des Alpes visada buvo kurorto svetingumo simbolis. Įsikūręs Chamonix centre, visai netoli Aiguille du Midi ir Mer de Glace.  Jis suteikia savo svečiams galimybę įvertinti šio gražaus kurorto grožį betkokiu metų laiku. Viešbutis visiškai renovuotas 2004 metais ir kviečia visas šeimas praleisti elegantiškas atostogas. Jaukūs kambariai ir baras su židiniu, padarys Jūsų viešnagę nepamirštamą. Kambariuose yra visi patogumai, tokie kaip: plačios lovos, vonia arba dušas, plokščiaekranis televizorius, minibaras, seifas, nemokamas wi-fi internet ryšys bei prezidentinė erdvė.