Bitlų keliu nuo Liverpulio iki pat Indijos

Bitlu asramas (Medium)

Bitlų keliu nuo Liverpulio iki pat Indijos

2019 Kovo 14-28 d.

Ar kada pagalvojai, ką reikštų keliauti kartu su THE BEATLES? Į Indiją? Praktikuoti jogą pagal legendinės grupės dainas? Švęsti spalvų šventę Holi per The Beatles 50-as metines?

Boutique Travel pristato naują unikalų kelionės maršrutą –Bitlų keliu nuo Liverpulio iki Indijos su „Paperback Writer“ ir jogos mokytoja Eva Tombak. Kelionės ašis – Bitlų indėlis į jogos plitimą Vakarų pasaulyje. Kelionės maršrutas – The Beatles gyvenimo ir kūrybos istorija, Bitlų viešbutis, Bitlų muziejus, Bitlų klubas, Bitliškasis Rišikešas Himalajuose, Bitlų ašramas. Kelionės įspūdžius stiprinanti priemonė – joga ir rašymo meditacija.

Kelionėje praktikuosime įvairių stilių jogą, meditacijas ir srautinį rašymą, profesionalūs gidai pažindins su pikantiškais faktais iš Bitlų gyvenimo, visi kartu nardysime po Indijos kontrastus – dvasingąją Šiaurę, spalvingąją pavasario pasitikimo Holi šventę. Kelionės pabaigai parūpinome gurmanišką desertą – nerūpestingumu ir holistiniu ritmu alsuojančius Indijos Pietus – dvi naktis ir dvi dienas plaukiant tradiciniais plaustais Keralos džiunglėmis.

 

1 DIENA. Kovo 14 d. 

“Come Together” The Beatles

Skrydis iš Vilniaus į Liverpulį vakare. Atvykimas į Liverpulį, apgyvendinimas ir nakvynė Bitlų viešbutyje „Hard days Nights Hotel Liverpool“. Tai vienintelis pasaulyje „The Beatles“grupės dainų ir gyvavimo įkvėptas viešbutis, teikiantis aukštos kokybės paslaugas ypatingoje aplinkoje, kurioje Jus pasitiks garsiųjų „The Beatles“ portretai ir įspūdingai įrengti kambariai. Istoriniame 1884 m pastate įsikūręs modernus viešbutis yra kartu ir legendinės grupės kvartale, visai netoli Liverpulio centro.

strawberry field (Medium)

 

2 DIENA. Kovo 15 d. 

“Yesterday” The Beatles

Liverpulis iš tiesų kelia asociacijas su garsiąja britų ketveriuke – šiame mieste iki šių dienų šėlsta bitlomanijos dvasia: oro uostas pavadintas Džono Lenono vardu, mieste yra net du Bitlų muziejai, veikia Džono Lenono ir Joko Ono paroda, važinėja „Magic and Mistery tour“ autobusai, na, o pačiame miesto centre galima sutikti ir bronzoje išlietus „The Beatles“ siluetus.

Tačiau šis miestas ir garsus uostas mena ne vien Bitlus. Čia galėsite išvysti ir Liverpulio katedrą – didžiausią Anglikonų bažnyčią Europoje, bei Viktorijos laikų Angliją menančius įmantrius architektūrinius pastatus. Šiandien miestas puikuojasi ir šiuolaikiškais viešbučiais, turistų bei vietinių britų knibždančiais pub‘ais, prekybos centrais po atviru dangumi ir jaukiu senamiesčiu.

Po pusryčių ir saldžių bitliškų sapnų viešbutyje, keliausite pažindintis su legendinės grupės pradžių pradžia – Polo Makartnio ir Džono Lenono namais, jų šeimų istorija, aplankysite „The Beatles Story“ muziejų, kuriame pamatysite pirmąją Džordžo Harisono gitarą ir originalius apvaliuosius Džono Lenono akinius bei bitlų fotografijas, kurios eksponuojamos paslėptoje grupės galerijoje. Sužinosite kaip gimė, kokiais anekdotais bei legendomis apipintos dainos „Strawberry Fields Forever“ ar „Penny Lane“. Vakarą vainikuos viešnagė „Cavern Club“ klube, kuriame garsioji grupė pradėjo savo karjerą. Jūsų lauks gyvas koncertas pagal „The Beatles“ dainas. Nakvynė Bitlų viešbutyje.

 

3 DIENA. Kovo 16 d.

“Ticket to Ride” The Beatles

Po pusryčių turėsite laisvo laiko Bitlų gimtajame mieste, kur galėsite aplankyti Džono Lenono ir Joko Ono parodą, dar vieną Bitlų muziejų arba paženklinti kelionės pradžią bitliškais Liverpulio suvenyrais. Apie pietus autobusu išvyksite iš Liverpulio link Londono. Besigrožėdami Anglijos peizažais atvyksite į Londono oro uostą.

Vakare laukia tiesioginis skrydis į Indijos sostinę Delį. Nakvynė lėktuve.

bitlai museum (Medium)

 

4 DIENA. Kovo 17 d.

“Across the Universe” The Beatles

Prieš pietus atvyksite į Indijos sostinę Delį ir oro uoste lauksite skrydžio į Indijos šiaurinį miestą Dehradun. Atvykus, pervežimas į visų piligrimų miestą – Rišikešą Himalajuose. Vakarienė, poilsis, nakvynė viešbutyje ant Gangos upės kranto.

5 DIENA. Kovo 18 d.

“Magical Mystery Tou” bendrine-6 (3) (Custom)The Beatles

Prieš pusryčius Jūsų laukia joga su Eva. Jei niekada neteko praktikuoti jogos, o dar pagal Bitlų muziką – laukia nauja pradžia.

Po pusryčių viešbutyje – pažintis su pasauline jogų sostine vadinamu Rišikešu.

Rišikešo pavadinimas kilęs iš Hindu dievo Višnu, o miestas įsikuręs Himalajų kalnų papėdėje – ten, kur šventoji Gangos upė leidžiasi nuo Himalajų. Rišikešas nuo senų laikų garsėja kaip piligrimų centras. Jo garsiausi piligrimai – Bitlų ketveriukė, kuri 1968 metais, ieškodama įkvėpimo, atvyko į Rišikešą pas guru Maharišį mokytis trancsendentinės meditacijos. Gyvenimą Maharišio ašrame Bitlai vėliau aprašė kaip fantastišką vasaros stovyklą, kur jie ilsėjosi, meditavo ir kūrė savo geriausias dainas.

Šiandien bitlų vasaros stovyklos vieta Indijoje pasauliui labiau žinoma kaip Bitlų, o ne kaip Maharišio ašramas.

Jūs neapsiribosite vien Bitlų ašramu, tad galėsite pasinaudoti galimybe išvysti ir Lakšmanos Džulos tiltą, Šivos Trajambakos šventyklą, o vakare Jūsų lauks dar viena patirčių gama – vakarinė ugnies apeiga – Aarti prie Gangos upės.

Nakvynė viešbutyje.

 

6 DIENA. Kovo 19 d.

“My Sweet Lord” bendrine-6 (2) - Copy (Custom)The Beatles

Prieš pusryčius joga su Eva. Po pusryčių siūlome išbandyti vietinę pramogą šventuose Indijos vandenyse – raftingo kelionę kalnų upe su stotele pietų pertraukai. Po pietų lankysite vietos įžimybes – Chandi Devi ir Mansa Devi šventyklas, Shanti kunj ašramą. Vakare kviesime į vakarinį Aarti maldos ir ugnies ritualą prie Gangos upės. Nakvynė viešbutyje.

 

7 DIENA. Kovo 20 d.

“Why Don’t We do it on the Road?” The Beatles

Anksti ryte traukiniu keliausite link Delio, pusryčiausite traukinyje, o vėliau kelionę pratęsite autobusu į Mathurą. Mathura ir lietuviams turbūt labiau žinomas šalia esantis miestas Vrindavanas – svarbūs religiniai hinduizmo centrai. Mathura garsus ir savo architektūriniu paveldu, o Vrindavanas laikomas viešpaties Krišnos užgimimo vieta ir svarbiausiu vaišnavų piligriminiu centru.

Vakare – joga/meditacija su Eva, poilsis, nakvynė viešbutyje.

iGGd9OUN (Medium)

 

8 DIENA. Kovo 21 d.

“Strawberry Fields Forever” The Beatles

Joga su Eva prieš pusryčius, po pusryčių – spalvingoji Holi patirtis. Holi – tai viena seniausių ir žinomiausių Indijos švenčių, švenčiama per vasario ar kovo mėnesio pilnatį. Holi žymi pavasario pradžią bei gėrio pergalę prieš blogį. Šventės ritualai triukšmingi, su šokiais, spalvotu vandeniu, kuriuo laistomasi, barstomi spalvų milteliai, prieš vidurnaktį deginami laužai. Po įspūdingo festivalio ir gausybės gerų emocijų bei apsilankymo keliose šventyklose mėgausimės išskirtine vakariene ir saldžiais pilnaties sapnais viešbutyje.

2,, (Medium)

 

9 DIENA. Kovo 22 d.

“Yellow Submarine” The Beatles

Anksti ryte miegus išblaškanti joga su Eva. Pusryčiai, po jų išvykimas iš viešbučio. Keliausite į Delio oro uostą skrydžiui į Kočį, Pietų Indiją, garsėjančią prieskonių ir arbatų prekyba. Atvykus keliausite tiesiai į Alepėjaus uostą ir įsikursite bambuko ir kokoso plaušų Keralos plauste, kuriame praleisite net porą naktų. Jūsų laukia vakarinė meditacija su Eva ant denio, vakarienė, nakvynė plauste.

 

10 DIENA. Kovo 23 d.

“Lucy in the Skyof Diamonds” bendrine-Como (Custom)The Beatles

Ryte – joga su Eva. Po pusryčių plaustu leisitės Keralos kanalais ir mėgausitės gamtos ir vandens meditacija. Kerala – tai viena iš 29 Indijos administracinių valstijų, esanti šalies pietuose. Šios valstijos ekonominis variklis – vandens keliai, kurie jungia atokiai įsikūrusius kaimus bei salas su žemynu. Pajusti Keralos dvasią geriausiai pavyks leidžiantis tradiciniais Pietų Indijos plaustais – „Ryžiu baržomis“. Šie, taip pat dar vadinami namais-laivais, pagamintais iš bambuko, virvių bei kokoso plaušų, kadaise skirtų ryžiams gabenti. Dabar tai yra viena pagrindinių ir įspūdingiausių pramogų Keraloje. Keralos vandenyse plūduriuojantys laivai-namai sustabdo laiką, priverčia “neskubėti, mėgautis vandens kerėjimu ir aplink esančios gamtos grožiu.

Pietūs, vakarienė, nakvynė plauste.

 

11 DIENA. Kovoo 24 d.

Here Comes the Sun” VFMLID=72078237The Beatles

Ryte – joga su Eva, pusryčiai plauste. Po pusryčių keliausite į Mararikulam paplūdimį ir įsikursite viešbutyje ant jūros kranto. Laikas sau, laisva diena paplūdimyje. Nakvynė viešbutyje.

 

12 DIENA. Kovoo 25 d.

“Paperback Writer” The Beatles

Ryte – joga su Eva, rašymo meditacija, pusryčiai. Laisva diena Ajurvedos šalyje, skirta pasilepinti Ajurvedinėmis procedūromis. Masažai garsina Keralą ne mažiau nei kanalai, tad grįžti, neišbandžius šių Indijos malonumų, būtų tiesiog nuodėmė. Kai kūnas pailsėjęs ir siela nurimusi – tai tikrasis holistinis poilsis. Nakvynė viešbutyje.

Untitled-design-46-1

 

13 DIENA. Kovo 26 d.

“Hello, Goodbye” The Beatles

Ryte – joga su Eva, pusryčiai. Laisva diena. Nakvynė viešbutyje.

 

14 DIENA. Kovo 27-28 d.

“Back in the USSR” The Beatles

Iš dainos žodžių neišimsi… Ryte – joga su Eva, pusryčiai. Laisva diena. Po pietų pervežimas į oro uostą skrydžiui namo. Kelionė lėktuvu iš Koči į Vilnių (su dviem persėdimais Indijos ir Europos mieste). Kovo 28 d. popiet grįžtate į Vilnių.

 

Apie kelionėje lydėsiančiąEva Tombak (Custom) jogos mokytoją Evą Tombak

Eva Tombak: bitlomanė nuo 11 metų, keliautoja nuo geografijos studijų, rašytoja ir jogos mokytoja nuo sugrįžimo iš Australijos. O dar – kosmopolitė (dėl pažiūrų, o ne dėl to, kad buvo “Cosmopolitan” vyriausioji redaktorė) ir sveiko proto šalininkė, šiai temai dedikavusi savo ketvirtąją knygą “Minčių žvėrynas”.
 
Kelionės kaina: 2559 Eur (asmeniui) + lėktuvo bilietai
 
Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Jogos praktikos ir meditacijos su Eva Tombak visos kelionės metu pagal numatytą programą;
 • Аngliškai kalbančio gido paslaugos;
 • Boutique Travel atstovo paslaugos;
 • 2 nakvynės Bitlų viešbutyje Liverpulyje dviviečiuose kambariuose su pusryčiais;
 • Įėjimo bilietai į koncertą „Cavern Club“;
 • 5 nakvynės autentiškuose (4* atitikmens) viešbučiuose, dviviečiuose kambariuose Indijoje su pusryčiais ir vakariene;
 • 2 nakvynės plauste Keraloje su pusryčiais, pietumis ir vakariene;
 • 3 nakvynės Ajurvediniame viešbutyje (4* atitikmens) Mararikulam paplūdimyje, dviviečiuose kambariuose su pusryčiais;
 • kelionėje numatyti lankomi objektai;
 • visi kelionėje numatyti pervežimai autobusu su oro kondicionieriumi;
 • traukinio Haridwar-Ghaziabad bilietai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Visi lėktuvo bilietai (nuo 989 Eur/asmeniui, ekonomine klase);
 • 20 kg registruotas bagažas skrydžiui į Liverpulį (25 Eur/vnt.)
 • Indijos viza (80 Eur);
 • 2 vakarienės Liverpulyje;
 • 3 vakarienės Ajurvediniame viešbutyje poilsio metu;
 • raftingas Rišikeše (15 Eur/asmeniui);
 • arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams ir t.t. (~ 35 Eur/asmeniui);
 • fotografavimo mokestis prie objektų;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionėje;
 • asmeninės išlaidos.

*Kelionės metu lankomų vietų eiliškumas, jogos bei meditacijų vieta ir laikas gali keistis.
*Yra galimybė užsakyti skrydžius ir verslo klase.