Bali ir laukinė Gili Travangano sala

1-didele-copy

KELIAUKITE, MEDITUOKITE, TOBULĖKITE!!! KELIONĖ Protui, kūnui ir sielai į DVASINGIAUSIĄ salą pasaulyje – BALI

Bali ir laukinė Gili Travangano sala

  “Studija 365” ir “Boutique Travel” jau trečius metus iš eilės kviečia keliauti kartu į bene dvasingiausia pasaulyje salą – Balį. Ji dar vadinama “Dievo sala” ir “Pasaulio rytmečiu”. Daugybė nusivylusių kasdieniu gyvenimu žmonių teigia būtent Balyje sutikę naują savo gyvenimo rytą. Mūsų naujo ryto paieškos truks vos 16 dienų. “Vos” – nes tos dienos prabėgs kaip dvi dienos. Tačiau jų pakaks, kad ne tik naujomis spalvomis atsiskleistų Jūsų protas, kūnas ir siela, bet ir pažintumėte unikalią pasaulio vietą taip, kaip nepažįsta turistai – per savo naujus pojūčius, jausmus ir bendraminčių draugiją. Šios ypatingos kelionės metu Jūs atitrūksite nuo kasdienybės ir įkyrių minčių. Jūs ne tik pailsėsite, bet ir suteiksite išskirtines atostogas savo:

 • kasdienių trumpų seminarų ir praktikų metu iš naujo atrasite ir pažinsite save;
 • kitomis akimis pažvelgsite į savo artimą žmogų;
 • atrasite Jus stabdančius ir ribojančius įsitikinimus, baimes, kuriuos per “Theta-healing” 
meditacijas pakeisite;
 • sužinosite ir išmoksite kaip kurti dar geresnį gyvenimą;
 • rytais lavinsite savo kūną įvairiomis praktikomis;
 • mėgausitės saloje garsėjančiomis procedūromis kūnui ir masažais;
 • asmeniniai gilūs pokalbiai su koučere padės Jums rasti kelią sielos labirinte;
 • kasdienės grupinės lydimosios meditacijos praskaidrins mintis;
 • džiaugsitės buvimu bendraminčių kompanijoje.

Į šią kelionę galite drąsiai vykti vieni, su draugu/-e, arba su antrąja puse. Kelionės metu Jus lydės “Studija 365” mokytojai, koučerė Milda Sabiene.

 • Kelto bilietai: Bali – Gili Travangan – Bali.
 • 3 nakvynės Bali, netoli Ubud, džiunglėse: 4* „Nandini“ viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose kambariuose;
 • 3 nakvynės Bali Ubud miesto centre: 4* „Alaya“ viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose kambariuose.
 • 4 nakvynės Gilli Travangan saloje: „Gili Eco Villas“ su pusryčiais dvivietėse vilose.
 • 4 nakvynės Bali, Uluwatu: 4* „Ja Joya Uluwatu“ viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose kambariuose.
 • Visi reikalingi pervežimai.
 • Maisto ruošimo pamoka, programoje nurodytos ekskursijos.
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Atlygis už kūno lavinimo užsiėmimus;
 • Meditacijos;
 • Pamokos ir paskaitos, asmeninės koučingo sesijos kiekvienam keliautojui.

Kelionės kaina asmeniui  – 1968 Eur.*skrydžio bilietai į kelionės kainą neįskaičiuoti.

 • Skrydžiai: Vilnius – Stambulas –Singapūras – Denpasaras – Singapūras – Stambulas – Vilnius, nuo 830 Eur.
Jūsų pasirinktomis kelionės datomis
1 – 2 DIENA

VILNIUS – STAMBULAS – SINGAPŪRAS – DENPASARAS (BALI)

Skrydis į Bali salą, pervežimas į viešbutį džiunglių apsuptyje 4* „Nandini Resort“ su pusryčiais dviviečiuose kambariuose.

Balis vadinamas įvairiausiais vardais – tūkstančio dievų, tūkstančio šventyklų, meilės sala arba tiesiog rojumi. Kiekvienas “svečias” iš karto suvokia, jog pakliuvo į “kitokio” pasaulio erdvę: ypatingos kitokios gamtos, kultūros. Atvyksime naktį.

1015-bali-medium-copy


3 DIENA

UBUD Atsikelsime ten, kur šilta, kur vanduo, kur amžinai žaliuoja džiunglės ir ryžių laukai, skamba balietiška gamelanų muzika, o žmonės visuomet šypsosi. Ši sala siūlo viską – gerą orą, smėlėtus paplūdimius, šiltas bangas, vėsią atgaivą kalnuose, skanų ir kokybišką maistą, egzotinius vaisius.

Ši diena skirta poilsiui po ilgo skrydžio, biologinio laikrodžio persisukimui, maudynėms, skaitymui, susipažinimui, grupinėms sesijoms, meditacijai. Laikas poilsiui, ankstyvas kėlimasis išvykimui į BATUR kalną.

shutterstock_136700093-medium


4 DIENA

BATURO KALNAS

1717 m. Aukščio Batur ugnikalnis yra vienas aukščiausiu tebeveikiančių ugnikalnių Balyje. Baliečiai tiki, jog dievai gyvena kalnuose, o demonai – vandenyne (todėl nesimaudo jame ir pataria to nedaryti kitiems). Anot baliečių, vulkanai saugo nuo ligų, todėl salos gyventojai miega galva į didįjį Batur, o jų šventyklų altoriai žiūri vulkano pusėn. Batur – iki šiol veikiantis vulkanas, iš jo kraterio dažnai kyla baltas dūmelis. Pats nuostabiausias vaizdas šios vietos – auštant, todėl išvykstame naktį, kad aušrą pasitiktume kalno viršūnėje.

Saulę pasitiksime ant kalno, kur ilsėsimės po keleto valandų kopimo aukštyn. Mėgausimės vaizdais, pusryčiausime vietinių paruoštais užkandžiais, gersime arbatą.

Prieš pietus – grįžimas į viešbutį ILSIMĖS. Dienos metu – poilsis. Vakare grupinė sesija, meditacija.

3-maza-medium


5 DIENA

Rytinė kūno praktika, pusryčiai. Pervažiuojame į viešbutį Ubud miesto centre 4* „Alaya“ viešbutyje su pusryčiais dviviečiuose kambariuose. UBUD Ubudo miestelis – meno centras Balio saloje. Šiame mieste daugybė žymių vietinių ir užsienio menininkų įkūrė galerijas, juosiančias gatveles, gausybė įvairių parduotuvėlių, įvairių meno dirbinių, net maistui čia jie skiria ypatingą dėmesį. Ubudas primena didelę menininkų dirbtuvę visomis prasmėmis. Pravažiuojant aplinkui atrodo, jog visi kaimelio gyventojai raižo medį, gamina originalius baldus, tapo, pina ir audžia, margina įmantriausiais batikos raštais ar kuria akmens skulptūras. Einame į šventąjį beždžionių mišką, kuriame tarp egzotiškų augalų gyvena didžiausia beždžionių šeima. Aplankysime masažo salonus, vaikščiosime menininkų gaminiais prekiaujančiose parduotuvėlėse. Vakare grupinė sesija, meditacija. 17573_07_07_13_sa-pa-riceterrace-vietnam-medium


6 DIENA

UBUD – GIGGIT kriokliai – MOTHER šventykla – RYŽIŲ TERASA Rytinė kūno praktika šalia esančiame „Yoga Barn“, pusryčiai. Po pusryčių važiuosime į įspūdinguosius GIGGIT krioklius salos šiaurėje. Aplankysime įspūdingą „Mother“ šventyklą, pakeliui sustosime į vieną didžiausių ryžių terasų visoje Bali saloje. Vakare grupinė sesija, meditacija. prie-kainu-1-medium


7 DIENA

UBUD – apsilankymas pas kunigę, vietinį gyduolį, šventykla „Water Temple“ Rytinė kūno praktika šalia esančiame „Yoga Barn“, pusryčiai. Po pusryčių vykstame pas vienintelę moterį kunigę BALI saloje, vandens šventinimo ceremonijai. Aplankysime vieną įspūdingiausių vandens šventyklų, kurios vanduo laikomas šventu. Vakare – laikas poilsiui, grupinei sesijai, meditacijai.

3-didele-medium


8 DIENA

Rytinė kūno praktika šalia esančiame „Yoga Barn“, pusryčiai.

IŠVYKIMAS į GILI TRAWANGAN salą

Gili Trawangan didžiausią iš trijų mažylių Gili salų šalia Lombok. Nustebsite pamatę, kokios jos mažos! Trawangan sala – didžiausia, tačiau ją visą apeiti ratu prireikia vos poros valandų.

Nors sala iš pradžių kiek išgąsdina, vėliau įtraukia taip, kad sunku iš jos išvykti. Tiesiog ten ne tik žydras vanduo, saulė, smėlis, nėra jokių mašinų, motorolerių, išskyrus arklius ar dviračius, net policijos nėra – prireikus reiktų kreiptis į salos seniūną. Salos gyvenimo centras – gatvelė palei vandenyno krantą, šalia jos dešimtys kavinių, viešbutukų.

Gili Trawangan – universali sala, kurios viena dalis tinkama paviršiniam nardymui, užtat netinkama maudymuisi dėl koralais nusėto dugno; kita dalis – ideali maudymuisi, dar kitoje salos dalyje didžiulės bangos, todėl ten banglentininkų rojaus kampelis, o dar toliau visi eina palydėti saulės.

Įsikuriame „Gili Eco Villas“, Gilli Trawangan saloje vieno ar dviejų miegamųjų vilose.

shutterstock_64738777-medium


9-10-11 DIENOS

GILI TRAWANGAN sala.

Šios dienos skirtos darbui su savimi, kūno praktikoms, asmeninėms ir grupinėms sesijoms, seminarams, poilsiui su knyga, maudynėms, nardymui, išvykoms dviračiais, romantiškiems saulėlydžiams pajūrio hamake ar  saulėtekiams.
Šios dienos skirtos Jūsų laikui sustabdyti.

cooking-bali-medium


12 DIENA

Išvykimas keltu iš GILI TRAWANGAN salos į BALI – ULUWATU Ryte išvykimas keltu iš Gili Travangan į Balio salą, pervežimas į Uluwatu.
Įsikūrimas viešbutyje ant vandenyno skardžio – „La Joya“ dvivietėse vilose su pusryčiais. Laikas grupinei sesijai 1021-bali-medium


13 DIENA

ULUWATU šventykla – NACIONALINIAI ŠOKIAI Rytą pradėsime nuo kūno praktikos, pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui, asmeninėms sesijoms. Vakare vyksime į Uluwatu šventyklą, kurioje vyks nacionalinio šokio – spektaklis. Skambant tradicinėms dainoms, puošniais kostiumais pasipuošę atlikėjai demonstruoja dailius choreografinius judesius.

shutterstock_131408012-medium

14 DIENA

COOKING SCHOOL – TANAH LOT Rytinė kūno praktika, pusryčiai, vyksime į žuvies turgų, kuriame maisto virtuvės šefas supažindins su Balio salos daržovėmis, vaisiais, pirksime reikalingus produktus ir prabangioje viloje kartu su virtuvės šefu mokysimės darinėti, paruošti jūros gėrybes, vištieną, ir kt. Tradicinius balietiškus patiekalus. Po pietų vyksime į TANAH LOT šventyklą. Paslaptinga ir vieniša, ji stovi tarsi vandenyne, tarsi ant kranto, karts nuo karto apliejama patvinstančiu vandenyno vandeniu. Nuo skardžio atsiskleidžia įspūdingi vaizdai. prie-kainu2-medium


15 DIENA

Diena, skirta POILSIUI. Rytą pradėsime nuo kūno praktikos, pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui, masažams, maudynėms, deginimuisi. Grupinė sesija, asmeninės sesijos, vakare – meditacija.

shutterstock_128173481-medium


16 – 17 DIENOS

DENPASAR – SINGAPŪRAS – STAMBULAS – VILNIUS Rytas skirtas poilsiui ir maudynėms jūroje. Apie 14 val išvykimas į oro uostą skrydžiui i Lietuvą.  

SKRYDŽIŲ INFORMACIJA

Skrydžiai: Vilnius – Stambulas –Singapūras – Denpasaras – Singapūras – Stambulas – Vilnius, nuo 830 Eur.

Kelionės maršrutas   Reiso numeris Išvykimo laikas Atvykimo laikas
Vilnius – Stambulas TK1410 18:55 val. 22:40 val.
Stambulas – Singapore TK 054 02:10 val. 17:55 val.
Singapūras – Denpasaras QZ 509 20:45 val. 23:30 val.
Denpasaras – Singapūras QZ 508 17:40 val. 20:15 val.
Singapore – Stambulas TK 055 23:35 val. 06:40 val.
Stambulas – Vilnius TK1407 10:25 val. 12:05 val.

Papildoma informacija: “Laisvalaikio” nuolaidų kortelių turėtojams: įsigijusiems šią kelionę DOVANA – asmeninė 2 valandų koučingo sesija “Studijoje 365”.