Arosa

arosa-SDIDELIS

Tai tradicinis Šveicarijos kalnų kurortas, įsikūręs romantiškame Schanfigg slėnyje, apie 1800 m aukštyje. Žiemos sporto mėgėjai gali išbandytinepriekaištingai paruoštas slidinėjimo trasas, kurių bendras ilgis 60 km. Daugelis trasų skirtos pradedantiems (35 km) ar vidutinio pasirengimo slidininkams (20 km).


Slidinėjimo „ekspertai“ gali išbandyti jėgas ir „juodose“ (5 km) bei puriu sniegu padengtose „laukinėse“ trasose. Ilgiausia trasa – 9 km ilgio. Slidininkus aptarnauja 16 keltuvų. Aukščiausiai įrengtas keltuvas yra 2653 m aukštyje. Slidinėjimo zona 1739 – 2653 m. Slidinėjimo sąlygos Arosoje puikios – dėl didelio aukščio Arosos trasos padengtos stora sniego danga, patogi ir gerai išvystyta keltuvų sistema

Apres ski paslaugos, naktinis gyvenimas kurorte nėra aktyvus. Daugiausia pramogų siūloma viešbučiuose.

Arosa – ramus, šeimyninis kurortas, kuriame dera šveicariškos tradicijos, draugiška ir svetinga atmosfera.


Viešbučiai:
 
Tschuggen Grand hotel 

tchuggen

Šis ski – in, ski – out viešbutis įsikūręs įspūdingoje vietoje Alpėse, apie 1800 metrų aukštyje virš jūros lygio. Tschuggen Grand Hotel Arosa yra prabangos oazė, siūlanti didelę SPA erdvę malonumams ir gurmanišką maistą .

Visi 130 kambarių ir apartamentų buvo visiškai restauruoti, kad pakerėtų savo šiuolaikiškumu ir pasakišku stiliumi.

Maistu galima mėgautis 5 skirtinguose restoranuose, nuo jaukaus „Bündnerstube“  iki apdovanojus perniusio „Restaurant La Vetta“ .

Tschuggen Grand viešbutis yra lyderiaujančių viešbučių pasaulyje grupės natys, todėl yra 450, iš pačių prabangiausių viešbučių pasaulyje.

Daugybė slidinėjimo šlaitų ir vingiutų trasų bei Ledo rūmai yra visai šalia Tschuggen Grand Hotel Arosa.

Jeigu svajojate žaisti golfą viename iš Europos aukščiausiai esančių golfo aikščių, pakeliauti su balionu, pabandyti paragliding ir delta sklandymą , mėgautis romantišku pasijodinėjimu arkliais.. šis visšbutis kaip tik Jums!

 
Alpin Spa

alpin

Viešbutis turi tiesioginę prieigą iš Arosos į Lenzerheide slidinėjimo zoną. Tai ski – in, ski – out, elegantiškas 5 žvaigždučių viešbuti įsikūręs 1835 metrų aukštyje virš jūros lygio. Jis siūlo nemokamą belaidį internetą, turi boulingą , teniso kortas ir 2500 m² dydžio Alpin Spa.

Alpių stiliaus numeriuose yra palydovinė televizija, svetainės erdvės ir mini barai. Vonios, plaukų džiovintuvai , chalatai ir svarstyklės.

Arosa Kulm Hotel & Alpin Spa yra 6 restoranai ir 2 barai , kur patiekiami tarptautinai ir tipiška Šveicarijos virtuvė. Taip pat čia galėsite pasilepinti saulės terasa su vaizdu į kalnus. Viešbutyje yra kirpykla , sporto salė ir miniatiūrinis golfo aikštynas. Joga, Chi ir šiaurietiško ėjimo pamokos pagal jūsų pageidavimą.

Slidinėjimo trasos ir pėsčiųjų takai yra tiesiai priešais Kulm Hotel & Alpin Spa. Prieiga prie keltuvo siūloma nemokamai vasaros ir žiemos sezono metu.