Andų kalnų magija

6 (Large)

Andų kalnų magija

 

Pietų Amerikos masteliais Ekvadoras yra maža šalis. Kolonijinius laikus menančioje sostinėje Kite gyvena apie 2 milijonus gyventojų. Tai aukščiausiai įsikūrusi sostinė pasaulyje 2850 m virš jūros lygio. Ekvadore yra daugybė lankytinų vietų, įskaitant žinomiausias Galapagų salas (esančias už 600 kilometrų nuo žemyno pakrantės), Amazonės baseiną ir Ramiojo vandenyno paplūdimius.


1 DIENA

Atvykimas į Kitą, Ekvadorą Mariscal Sucre tarptautiniame oro uoste  Jus pasitiks vietinis gidas, kuris lydės iki viešbučio.  Pakeliui gidas papasakos apie Ekvadorą (orus, šalies istoriją, lankytinas vietas ir pan.) Šis vadovas bus jūsų asmeninis vertėjas. Nakvynė viešbutyje Boutique Hotel Casa Joaaquin (www.hotelcasajoaquin.com)


2 DIENA

Kitas – Antisana rezervatas – Cotopaxi (P, Pi , V)

Po pusryčių su gidu vyksite į Antisanos ekologinį rezervatą, kur grožėsitės Mica ežeru ir didingu Antisana vulkanu (5 758 m).  Šis rezervatas yra ideali vieta paukščių stebėjimui.  Naturalioje aplinkoje čia gyvena Andų kondorai ir karakarai. Po pietų vyksite link Cotopaxi provincijos, lauks vakarienė ir nakvynė haciendoje La Cienega (www.haciendalacienega.com)


3 DIENA 

Cotopaxi: vienas iš didžiausių pasaulyje aktyvių ugnikalnių (P, Pi, V)

Po pusryčių laukia jodinėjimas arkliais Ruminahu vulkano papėdėje. Jodinėsite  šalia laukinių arklių ir jaučių kaimenių. Dėvėdami tipinius rūbus „Chaga“ įsijausite į vietinių piemenų vaidmenį. Po pietų keliausite į Cotopaxi nacionalinį parką, kuris yra nutolęs 60 km nuo sostinės. Cotopaxi ugnikalnis yra antras pagal dydį iš veikiančių vulkanų pasaulyje. Jo papėdėje gausu endeminės floros ir faunos. Čia pamatysite Chuquiragua (žinomą kaip alpinistų gėlę), laukinius arklius, elnius, lamas ir kt. Jūsų laukia vakarienė ir nakvynė.

7-8


4 DIENA 

Saquisili vietinių čiabuvių turgus – Quilotoa ežeras – Riobamba (P, Pi, V)

Anksti ryte po pusryčių vyksite link Kilotoa ežero, pakeliui sustosite Saquisilí vietinių čiabuvių turguje, kuris yra didžiausias Ekvadoro aukštikalnėse. Turguje akys raibs nuo spalvingos tekstilės gausos ir įdomių pardavėjų, pasidabinusių  spalvingais tradiciniais apdarais. Čia gražiausiai atsiskleis vietinių žmonių kultūra ir tradicijos.  Pakeliui turėsite progos sustoti mažame Tigua miestelyje, kur galima rasti nuostabių rankdarbių  iš odos bei gražių ir spalvingų kaukių, simbolizuojančių vietinius gyvūnus.  Atvykus prie  Kilotoa ežero, jeigu oro sąlygos leis galėsite leistis kraterio pakraščiu link ežero. Jei pavargsite grįžti pėsčiomis, galėsite nusisamdyti mulą.  Lauks pietų dėžutė. Po pietų vyksite link Riobambos, kur lauks vakarienė ir nakvynė viešbutyje Mansion Santa Isabella (www.hotelesriobamba.com)

9


5 DIENA 

Riobamba – Kuenka – traukiniu keliavimas po „velnio nosį“ – Ingapirka (P, Pi, V)
* PS:  prašome atkreipti dėmesį, kad “Velnio nosies“ traukinys važiuoja tik nuo antradienio iki sekmadienio                                             

 Po labai ankstyvų pusryčių išvykimas į geležinkelio stotį Alausi, kur jūsų lauks intensyvi, tačiau pilna įspūdžių kelionė legendiniu traukiniu vingiuotais bėgiais. Vėliau su gidu tęsite kelionę link Ingapirka griuvėsių. Pietų dėžutė. Ingapirka griuvėsiai yra geriausiai išsilaikiusi ir svarbiausia inkų archeologinė vietovė Ekvadore.  Po pietų lauks išvyka į Kuenką.  Laikas poilsiui ir vakarienei viešbutyje The Posada del Angel (www.hostalposadadelangel.com)

10


6 DIENA 

Kuenka – Gvajakilis (P, Pi, V)

Po pusryčių mūsų gidas lauks jūsų viešbučio fojė. Jūsų lauks ekskursija po Unesco saugomą Kuenką, kuris didžiuojasi nesuskaičiuojamu kiekiu bažnyčių, katedrų, skverų, siaurų akligatvių. Daugybė mažų šeimyninių keramikos, juvelyrikos parduotuvėlių suteikia nepakartojamo šarmo miestui. Žavėsitės Tomebamos upės pakrantėje stovinčiais namais.  Grožėsitės atsiveriančia panorama nuo Turi. Pietausite vietiniame restoranėlyje. Po pietų tęsite kelionę po Guayas provinciją link Gvajakilio miesto. Pakeliui pamatysite La Rotonda, Malecon 2000 – modernų kompleksą krantinėje.

Gvajakilyje Jūsų lauks kelionė aveniu 9 de Octubure , Centenario parku, kuriame gausybė pagrindinių miesto paminklų. Kita stotelė – Bolivar parkas, kur lankytojus sužavės šminirėjančios iguanos. Paskutinis lankomas objektas, Nahim Isaias muziejus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Hostal Macaw (www.hostalmacaw.com)


7 DIENA

Pervežimas skrydžiui į Galapagus (P)

Po ankstyvų pusryčių gidas palydės iki oro uosto skrydžiui į Galapagus.

11

TURO PABAIGA

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje  1757 Eur  

ĮSKAIČIUOTOS PASLAUGOS

 • Pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas
 • Apgyvendinimas viešbučiuose
 • Ekskursijos įtrauktos į programą
 • Pusryčiai, pietūs (arba pietų dėžutė) ir vakarienės pagal programą
 • Įėjimo mokesčiai į bažnyčias ir muziejus Kite, Kuenka, Antisana ekologijos rezervatą, Quilotoa ežerą, Ingapirca griuvėsius.
 • Jodinėjimas arkliais
 • Traukinio bilietai

NEĮSKAIČIUOTOS PASLAUGOS

 • Tarptautiniai, vietiniai skrydžiai
 • Alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai
 • Arbatpinigiai (vairuotojams, gidams)
 • Asmeninės išlaidos