Paslaugos

Verslo kelionės į tarptautines parodas

Mūsų organizuojamų grupinių kelionių į artimiausias tarptautines parodas sąrašą rasite čia.

Sparčiai augantis Lietuvos įvairių sričių specialistų ir verslininkų susidomėjimas specializuotomis tarptautinėmis parodomis atspindi milžinišką reikšmę įmonių verslo projektų planavimui ir naujų nišų atradimui. Tai puiki galimybė betarpiškai susipažinti su pasaulinės rinkos naujausiais produktais ir paslaugomis, bei susirasti naujų verslo kontaktų. Tai unikali verslo platforma, suteikianti nepakartojamą progą dalyvauti pasaulinės reikšmės ekspertų rengiamuose pristatymuose, seminaruose, forumuose ir konferencijose, kuriuose  tiesiogiai susipažinsite su tarptautinės rinkos naujovėmis ir su ateities produktais.

Mes džiaugiamės ilgalaikiu bendradarbiavimu su pasaulinių parodų organizatorių atstovybėmis Lietuvoje. Mūsų ilgametės patirties ir sėkmingo bendradarbiavimo su partneriais dėka, visapusiškai pasirūpinsime Jūsų verslo kelionėmis efektyviai teikdami aukštos kokybės kelionių organizavimo paslaugas:

  1376564386business meeting

   – kelionės į tarptautinę specializuotą parodą su grupe ar individualiai organizavimas;

   - išankstinių bilietų į parodas užsakymas;

   - konsultacija dėl parodos aplankymo tikslingumo;

   – viešbučių rezervavimas;

   - aviabilietų užsakymas;

   – automobilio nuomos ar pervežimo užsakymas;

Dėl visų Jus dominančių klausimų: išsamaus kelionės pasiūlymo su grupe ar individualiai, smulkesnės kelionės programos, paraiškos-užsakymo kelionei, verslo misijos ar  motyvacinės kelionės kolektyvui organizavimo ar kitų klausimų maloniai kviečiame teirautis:

  • tel.: +370 615 28130; +370 613 92193; +370 5 212 3328
  • el-paštu: l.aleksiuniene@boutiquetravel.lt; parodos@boutiquetravel.lt