KELIONĖ Į GRÜNE WOCHE BERLIN‘ 2019 – TARPTAUTINĘ ŽALIĄJĄ BERLYNO SAVAITĘ

IGW_home_kachel_2019_en_HomeDoubleWide

GRÜNE WOCHE BERLIN‘ 2019 – ŽALIOJI BERLYNO SAVAITĖ

TARPTAUTINĖ MAISTO PRODUKTŲ, ŽEMĖS ŪKIO IR SODININKYSTĖS PARODA

2019.01.18-01.27. d. Berlynas, Vokietija

Paskubėkite užsisakyti kelionę, nes liko ribotas vietų skaičius!

Kviečiame Jus vykti 2019 m. sausio 17-20 d. aplankyti vieną reikšmingiausių žemės ūkio tarptautinių parodų, įkurtą 1926 m., rengiamą jau 84-ąjį kartą “Grüne Woche Berlin’ 2019Žaliąją Berlyno savaitęTarptautinę maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės parodą” Berlyne, Vokietijoje. Paskutinį sykį 2018 m. 115 200 kv.m.parodos plote 1 715 dalyvių iš 65 šalių pristatė savo naujausius produktus ir paslaugas, o apsilankė joje 401 098 lankytojai, kiekvienais metais akredituojami 4 000 žurnalistų iš 65 šalių.

Parodoje pristatomi produktai ir paslaugos:

  • Visapusiškas tarptautinių ir vietinių maisto produktų ir gėrimų asortimentas
  • Išskirtiniai maisto produktai
  • Alaus, vyno ir šampano, mėsos ir dešrų, jūros gėrybių, arbatų, prieskoninių produktų asortimentas
  • Žemės ūkio ir sodininkystės mašinos ir įrengimai, sėklos ir šiltnamiai
  • Sodininkystės  reikmenys, gyvulių veisimas, naminiai gyvūnai ir viskas, kas susiję su medžiokle ir žvejyba
  • Virtuvės technika ir įrengimai, buitinė technika

Paroda pasiūlys daugybę kulinarinių delikatesų, įskaitant vaisius ir daržoves, žuvį ir mėsą bei vyną ir alų. Žemės ūkio sektoriai pristatys daugybę tendencijų temų, tokių kaip ekologiški maisto produktai ir bioenergija, taip pat tvarus žaliavų auginimas. Parodos metu kiekvienais metais vyksta ne tik didžiulis tarptautinių ir regioninių valgių asortimento pristatymas, bet ir daugiau nei 300 forumų, seminarų, konferencijų ir komitetų susitikimų. Į parodą kviečiami: maisto pramonės atstovai, ūkininkai, didmenininkai, mažmenininkai, maitinimo įstaigų specialistai, žemės ūkio produktų importuotojai, tarptautiniai specialistai iš žemės ūkio, miškininkystės, sodininkystės ir komercinės žvejybos sričių, žemės ūkio politikos ir administravimo ekspertai, ir kt.

Kelionė autobusu su grupe vyks 2019 m. sausio mėn. 17–20 d.

Kelionės kaina:  200,-Eurų/asm.

Kelionės kainą sudaro: kelionė komfortabiliu autobusu, 2 nakvynės (su pusryčiais) dviviečiame kambaryje viešbutyje Lenkijoje, 1 nakvynė (su pusryčiais) dviviečiame kambaryje viešbutyje Vokietijoje, draudimas, kelionės vadovo paslaugos, kelių ir ekologijos mokesčiai, apžvalginė ekskursija Berlyne.

Parodos bilieto kaina mūsų biure: 12,-Eurų/1 dienai.

Dėl visų kelionės detalių: smulkesnės kelionės programos, paraiškos kelionei, kelionės lėktuvu ar kt. klausimų, kviečiame teirautis ir registruotis kelionei iki sausio  08  d. tel.: +370 615 28130; +370 613 92193; arba e-paštu: l.aleksiuniene@boutiquetravel.lt; parodos@boutiquetravel.lt