Wild Sumba and Bali

Wild Sumba and Bali

Wild Sumba and Bali

2019 Spalio 26 Lapkričio 06 d.

Kviečiame Jus nusikelti ten, kur šilta, kur bangos ošia, kur amžinai žaliuoja džiunglės ir ryžių laukai, skamba balietiška gamelanų muzika, o žmonės visuomet šypsosi.

Laukinė SUMBA sala, kadaise vadinama Sandalmedžio sala – dar svetima ir alsuojanti savita aura, o kartu kerinti laukiniais peizažais, traukinati erdve, bangomis, vietinių gyventojų svetingumu, nepažinta kultūra.

Jau pamėgta BALIO sala siūlo viską – gerą orą, smėlėtus paplūdymius, šiltas bangas, vėsią atgaivą kalnuose, skanų ir kokybišką maistą, egzotinius vaisius, gerus viešbučius ir puikų aptarnavimą. Niekada neapsiriksite pasirinkę egzotišką BALIO salą su joje gyvenančiais visada draugiškiškai nusiteikusiais besišypsančiais baliečiais. Atsipalaiduokite ir leiskite fantazijoms skrieti laisvai – rinkite ir gerkite viską akimis, ko tik širdis geidžia.

1 – 2 diena spalio 26-27 d. 

VILNIUS-STAMBULAS-DENPASARAS

Vakarinis skrydis iš Vilniaus į Balio salą. Vakare atvykimas į Balio salą, pasitikimas oro uoste, pervežimas į vilą Ubude poilsiui. Balio sala yra tik nedidelis lopinėlis vienos didžiausių pasaulio valstybių – Indonezijos – žemėlapyje, tačiau tai labiausiai lankoma turistų Indonezijos sala. Dažniausiai ji pritraukia “laukinio” turizmo gerbėjus, nuotykių ieškotojus. Balis vadinamas įvairiausiais vardais – tūkstančio dievų, tūkstančio šventyklų, meilės sala arba tiesiog rojumi. Kiekvienas „svečias“ iš karto suvokia, jog pakliuvo į “kitokio” pasaulio erdvę: ypatingos kitokios gamtos, kultūros, gyvenimo būdo. Gali visa tai tyrinėti, stebėtis, grožėtis ir ilsėtis.

 1-2d (Custom)

3 diena spalio 28 d. 

UBUD

Atsikelsime ten, kur šilta, kur vanduo, kur amžinai žaliuoja džiunglės ir ryžių laukai, skamba balietiška gamelanų muzika, o žmonės visuomet šypsosi. Ši sala siūlo viską – gerą orą, smėlėtus paplūdimius, šiltas bangas, vėsią atgaivą kalnuose, skanų ir kokybišką maistą, egzotinius vaisius. Ši diena skirta poilsiui po ilgo skrydžio, biologinio laikrodžio persisukimui, maudynėms, skaitymui, susipažinimui.

Pusryčiai. Po pusryčių pažintinė išvyka į Ubudo apylinkes.

Ubudo miestelis – meno centras Balio saloje. Šiame mieste daugybė žymių vietinių ir užsienio menininkų įkūrė galerijas, juosiančias gatveles, gausybė įvairių parduotuvėlių, įvairių meno dirbinių, net maistui čia jie skiria ypatingą dėmesį. Ubudas primena didelę menininkų dirbtuvę visomis prasmėmis. Pravažiuojant aplinkui atrodo, jog visi kaimelio gyventojai raižo medį, gamina originalius baldus, tapo, pina ir audžia, margina įmantriausiais batikos raštais ar kuria akmens skulptūras.

Eisime į šventąjį beždžionių mišką, kuriame tarp egzotiškų augalų gyvena didžiausia beždžionių šeima. Aplankysime masažo salonus, vaikščiosime menininkų gaminiais prekiaujančiose parduotuvėlėse.

Vakare Jūsų lauks jogos praktika. Vakarienė. Poilsis.

3d

4 diena spalio 29 d.

BATURO KALNAS

1717  m.  Aukščio  Batur  ugnikalnis  yra  vienas  aukščiausių  tebeveikiančių  ugnikalnių  Balyje.  Baliečiai  tiki,  jog  dievai gyvena kalnuose, o demonai – vandenyne (todėl nesimaudo jame ir pataria to nedaryti kitiems). Anot baliečių, vulkanai saugo nuo ligų, todėl salos gyventojai miega galva į didįjį Batur, o jų šventyklų altoriai žiūri vulkano pu- sėn. Batur – iki šiol veikiantis vulkanas, iš jo kraterio dažnai kyla baltas dūmelis. Pats nuostabiausias vaizdas šios vietos – auštant, todėl išvykstame naktį, kad aušrą pasitiktume kalno viršūnėje. Saulę pasitiksime ant kalno, kur ilsėsimės po keleto valandų kopimo aukštyn. Mėgausimės vaizdais, pusryčiausime vietinių paruoštais už- kandžiais, gersime arbatą. Grįžtant užsuksime atsigaivinti geoterminiuose šaltiniuose, po jų laukia pietūs. Grįžus į vilą ilsimės. Vakare laukia joga, skirta jėgoms atgauti.

4d

5 diena spalio 30 d.

UBUD – šventykla „Water Temple“

Rytinė jogos praktika, pasiryžimas gyventi pilnai. Pusryčiai. Po pusryčių laisvas laikas. Pietūs viloje.

Vakare vykstame vandens šventinimo ceremonijai. Aplankysime vieną įspūdingiausių vandens šventyklų, kurios vanduo laikomas šventu. Grįžus lauks vakarienė.

6 diena spalio 31 d.

UBUD – GIGGIT kriokliai – TANAH LOT šventykla – RYŽIŲ TERASA

Rytinė jogos kelionė – laikas pakelti savo energiją. Gyvybinių jėgų stiprinimo pratimai. Pusryčiai. Po pusryčių važiuosime į įspūdinguosius GIGGIT krioklius. Aplankysime įspūdingą Tanah Lot šventyklą. Tai žymiausia Balio salos šventykla, įsikūrusi ant uolos, supama vandens ir per potvynius virstanti sala. Pakeliui sustosime į vieną didžiausių ryžių terasų visoje Bali saloje, Beretan ežerą, apjuosusį kitą didingą meno ir architek- tūros kūrinį – Ulundanu šventyklą.

Vakare grįžimas į vilą, vakarienė.

Vakare lauks vakaro meditacija ar kita praktika.

6

7 diena lapkričio 1 d.

SUMBA sala istoriškai dar vadinama Sandalmedžio sala. Taip ji buvo vadinama dėl gausaus šio medžio eksporto nuo XVI amžiaus, kuomet sala buvo atrasta europiečių. Tačiau nepaisant kontakto su Vakarų kultūromis, Sumba yra viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur vis dar „gyvąja tradicija“ laikomi megalitiniai laidojimai. Laidojimas megalituose daugelyje pasaulio vietų buvo naudojama neolito ir bronzos amžių metu, užritant akmenų  darinį ant kapavietės. Ši tradicija išlikusi iki šių dienų Sumboje kaip ir bulių aukos, kovas su ietimis ir kita ilgametė tradicija – Pasola, žaidimas-festivalis, vykstantis kartą metuose, laikomas viena iš Indonezijos kultūrinių vertybių. Tai ryžių derliaus sodinimo šventė, kurios garbei žaidime lenktyniauja ir su ietimis kovoja keli šimtai žirgininkų.

Po pusryčių vyksite į oro uostą skrydžiui į Sumba salą. Atvykus – pervežimas iki vilos. Įsikūrimas jaukioje viloje, dviviečiuose-triviečiuose kambariuose su keliems kambariams bendru vonios kambariu. Vilą supa tik laukinė gamta ir driekiasi vos kelių žingsnių takelis iki vandenyno ir smėlio paplūdimio.

Diena poilsiui. Pietūs viloje. Po pietų laikas  maudynėms, poilsiui, pasivaikščiojimams. Vakarienė. Poilsis.

7d

8 diena lapkričio 2 d.

Prieš pusryčius – Kriya Yoga – gebėjimas kontroliuoti ir sąmoningai rinktis savo būsenas. Pusryčiai. Laikas paplūdimyje. Įvadinė pamoka apie banglentes. Pietūs viloje. Po pietų išvyka į vietinį SUMBA salos kaimą. Vakare – joga, sąmoningas kvėpavimas produktyvumui ir aiškumui.

Pusryčiai. Laikas paplūdimyje. Įvadinė pamoka apie banglentes. Pietūs viloje. Po pietų išvyka į vietinį SUMBA salos kaimą.

Vakarienė, nakvynė.

8d

9 diena lapkričio 3 d.

Pusryčiai. Laikas paplūdimyje. Plaukiojimas banglentėmis. Pietūs. Laikas maudynėms, knygoms, pokalbiams ir pasivaikščiojimams.

Vakarienė, nakvynė.

10d

10 DIENA. lapkričio 4 d.

Pusryčiai. Laikas paplūdimyje. Plaukiojimas banglentėmis. Pietūs. Po pietų išvyka prie vieno iš SUMBA salos – Laputi krioklio, kuris įsi- kūręs džiunglėse. Jis yra apie 480 metrų virš jūros lygio, o krioklio viršuje yra nepaprasto mėlio ežeras.

Vakare – pasidalinimas patirtimi, įžvalgomis ir įkvėpimu.

Vakarienė, nakvynė.

Weekuri_Lake

11 diena lapkričio 5 d.

Pervežimas į oro uostą, skrydis į Denpasarą. Atvykus į Balio salą turėsime dar nemažai laiko  galbūt  skaniausiems  pietums paplūdimyje. Vyksite į jaukų restoraną, esantį paplūdimyje ir iki skrydžio praleisite laiką besigrožėdami bekraščiu vandenynu, besimėgaudami maudynėmis, saule bei  ragaudami  Balio  salos  gėrybes.  Vakare pervežimas iki oro uosto, skrydis į Lietuvą. Į Lietuvą atvykstate lapkričio 6 d.

11d

 

Kelionės kaina: 1799 Eur + aviabilietas

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė pagal pateiktą programą.
 • Lydintis Boutique Travel atstovas, keliaujantis kartu su grupe iš Lietuvos.
 • 5 nakvynės Balyje, Ubude džiunglėse privačioje viloje su 2-jų kartų maitinimu, dviviečiuose kambariuose.
 • 4 nakvynės Sumba saloje banglentininkų lodžijoje su 3-jų kartų maitinimu, dviviečiuose-triviečiuose kambariuose.
 • Skrydis į Sumba salą.
 • 4 jogos pamokos Balyje.
 • 2 pasirinktos dvasinės praktikos Balyje.
 • Inventorius banglenčių sportui.
 • Visi reikalingi pervežimai.
 • Programoje nurodytos ekskursijos ir išvykos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Skrydis Vilnius-Stambulas-Denpasaras-Stambulas-Vilnius (830 Eur).
 • Kelionės draudimas.
 • Asmeninės išlaidos.

*Kelionės metu lankomų vietų eiliškumas, jogos bei meditacijų vieta ir laikas gali keistis.
*Yra galimybė užsakyti skrydžius ir verslo klase.


Warning: Creating default object from empty value in /home/boutiquetr/domains/boutiquetravel.lt/public_html/baneris/nauja/wp-includes/nav-menu.php on line 545

Warning: Creating default object from empty value in /home/boutiquetr/domains/boutiquetravel.lt/public_html/baneris/nauja/wp-includes/nav-menu.php on line 545