Dovana

Kelionių dovanų čekis

dovana


Mohammed‘as yra pasakęs: “Don’t tell me how educated you are, tell me how much you traveled.” 


Kelionė yra pati geriausia dovana, bet kokiu metų laiku, bet kokia proga.


Boutique Travel siūlo nustebinti savo artimus, kolegas, draugus ar mylimus iteikiant Jiems tai, ką atsimins visą gyvenimą – išskirtinę kelionę.


Galėsite pasirinkti iš daugybės kelionių variantų, tokių kaip: kelionė į Seišelių, Maldyvų, Balio ar Mauricijaus salas, gimtadienio sutikimas kruiziniame laive prie deimanto mėnynumo ledkalnių, išskirtinė vyno kelionė į Toskaną ar vakarienė geriausiame pasaulio restorane „NOMA“ savo verslo partneriui, ar tiesiog romantiškas savaitgalis mėgaujantis SPA malonumais ar ekstremali draugų išvyką į dykumą.


Dėl kelionių čekio kreiptis: Tel.: 8 5 2101216

E. p. aja@boutiquetravel.lt

arba užsukite į Boutique Travel

Teminės dovanos


Tuoktuvės

tumblr_muf4b56P0N1s4n4tao1_500

Organizuojame prabangias poilsio keliones po Seišelių, Maldyvų, Mauricijaus, Balio, Sardinijos, Korsikos, Kapri salas, Kosta Rika ir Žydrąją pakrantę.

Gimtadienio siurprizas

tumblr_my2i0zYYhC1r3scxwo1_500

Organizuojame keliones į Afriką, Australiją ir Naująją Zelandiją, Indoneziją, Vietnamą, Kambodžą, Malaiziją, Filipinus, Papua Naująją Gvinėją, Indiją, Braziliją, Argentiną, Čilę, Peru, Boliviją, Ekvadorą, Gvatemalą, Galapagų salas, Jungtiniuos Arabų Emiratus, Omaną, Jordaniją.


Verslo dovana

tumblr_mxe8r9Wxrb1r3scxwo1_500

Organizuojame slidinėjimą Italijos, Austrijos, Prancūzijos, Kanados snieguotuose kalnuose. Ekstremalaus sporto mėgėjams organizuojame slidinėjimą nuo smėlio kopų Namibijoje (Afrikoje) ir Jungtiniuose Arabų Emiratuose.

 

Just Because 

tumblr_mwvkzgTHEa1r3scxwo1_500

Prabangių vilų nuoma Žydrojoje pakrantėje ir Italijoje; Kruizai ir jachtų nuoma; Concierge paslaugos; Transporto nuoma; Aviabilietai; Apgyvendinimas; Vyno turai ir reitinguotų Michelino žvaigždutėmis restoranų rezervavimas visame pasaulyje.